Astoņi jaunie profesionāļi pārstāvēs Latviju WorldSkills 2017 konkursā

16.08.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atlases konkursos noskaidrojusi meistarīgākos jauniešus astoņos prasmju konkursos, kas dosies pārstāvēt Latviju līdz šim vērienīgākajā pasaules jauno profesionāļu meistarības konkursā WorldSkills 2017, kas norisināsies Abū Dabī, Apvienotajos Arābu Emirātos, no 14. līdz 19. oktobrim.

Lasīt vairāk »

Foto: Latvijas komandas pretendenti apgūst psiholoģiskās sagatavošanās prasmes

04.07.2017

Konkursa WorldSkills 2017 Latvijas komandas pretendenti piedalījās trīs dienu nometnē, kurā apguva gan komandas saliedēšanas prasmes, veidojot savstarpējo sapratni, gan mācījās psiholoģisko noturību stresa apstākļos.

Lasīt vairāk »

Visā pasaulē atzīmēs Pasaules jauniešu prasmju dienu

27.06.2017

Šī gada 15. jūlijā atzīmēs Pasaules jauniešu prasmju dienu (World Youth Skills Day, WYSD). WYSD mērķis ir veicināt izpratni par tehniskās un profesionālās izglītības nozīmi, kā arī prasmju attīstību nacionālā līmenī un visā pasaulē.

Lasīt vairāk »

Latvijas konkursanti gūst pieredzi starptautiskajā prasmju konkursā Ķīnā

14.06.2017

No 7. līdz 8. jūnijam norisinājās starptautiskais jauno profesionāļu meistarības konkurss Ķīnā, kurā piedalījās arī Latvijas komandas pretendenti – apģērba izgatavotāja Ieva Blūma (Rīgas Stila un Modes profesionālās vidusskola) un web lapu dizainers Igors Novickis (Rīgas Tehniskā koledža). Žūrijas komisija Igora sniegumu konkursā vērtēja kā ļoti labu un no konkursa web lapu dizainers atgriezās ar medaļu par izcilību, taču Ievai pavisam nedaudz pietrūka līdz izcilības līmenim. 

Lasīt vairāk »

Šogad profesionālās meistarības konkurss WorldSkills 2017 norisināsies Abū Dabī

10.02.2017

No 14. līdz 19. oktobrim WorldSkills 2017 - pasaules ievērojamākais profesionālās meistarības konkurss - norisināsies Abū Dabī, Apvienotajos Arābu Emirātos. Lai gan līdz starptautiskajam konkursam vairāk kā 9 mēneši, jau februāra sākumā Abū Dabī tikās vairāk kā 300 delegātu no 59 pasaules valstīm, lai piedalītos konkursa sagatavošanās nedēļā (Competition Preparation Week).

Lasīt vairāk »