Iespēja pieteikties studiju un pētniecības stipendijām Vācijā

26.11.2019

Līdz 2020. gada 15. janvārim jaunajiem zinātniekiem (doktorantiem) un pēcdoktorantūras pētniekiem, augstskolu mācībspēkiem un studējošajiem maģistrantūras programmās ir iespēja pieteikties Katoļu Akadēmiskā ārzemju dienesta (KAAD) stipendijām Vācijā. Potenciālajiem stipendiātiem obligātas ir labas vācu valodas zināšanas.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties stipendijām studijām Pekinas Tehnoloģiju institūtā

08.11.2019

Līdz 2020. gada 14. februārim Latvijas augstskolu studenti var pieteikties trīs China Scholarship Council (CSC) stipendijām, lai 2020./2021. akadēmiskajā gadā studētu maģistrantūrā vai doktorantūrā Pekinas Tehnoloģiju institūtā (PTI).

Lasīt vairāk »

Sācies ikgadējais konkurss vidusskolēniem mācībām UWC skolās visā pasaulē

07.11.2019

Sabiedriskā labuma organizācija UWC Latvia aicina 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties konkursā, lai iegūtu stipendiju mācībām UWC (United World Colleges) skolu tīklā. UWC mācību programma apvieno augstus akadēmiskos standartus ar mācību aktivitātēm, kas paplašina pasaules redzējumu, kā arī veicina sociālo atbildību un līderības spējas. Stipendiju ieguvējiem būs iespēja pārstāvēt Latviju kādā no UWC skolām, divus gadus dzīvojot un mācoties starptautiskā vidē.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties prakses stipendijai ASV

24.09.2019

Līdz 31. oktobrim studenti vai nesenie augstskolu absolventi, kas augstāko izglītību ieguvuši pēdējo sešu mēnešu laikā, aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai 30 000 ASV dolāru apmērā, kas sniedz iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku līdz vienam gadam. BAFF prakse stipendiātiem piedāvā iespēju papildināt profesionālās zināšanas un iegūt starptautisku pieredzi jebkurā izvēlētajā jomā.

Lasīt vairāk »

Slovākijas valdība piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai

04.09.2019

Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties Slovākijas valdības stipendijām, lai studētu un veiktu pētniecības darbu Slovākijā nākamajā akadēmiskajā gadā.

Lasīt vairāk »

DAAD piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Vācijā

27.08.2019

Visu nozaru studentiem, absolventiem, doktorantiem, zinātniekiem un augstskolu pasniedzējiem ir iespēja pieteikties Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienesta (DAAD) studiju un pētnieciskā darba stipendijām Vācijā 2020./2021. akadēmiskajam gadam. 

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties Šveices valdības izcilības stipendijai

27.08.2019

Līdz 2019. gada 15. novembrim Latvijas jaunie zinātnieki un doktorantūras studenti, un mākslas augstskolu studenti ar iegūtu bakalaura grādu var iesniegt dokumentus, lai piedalītos starptautiskā stipendiju konkursā un iegūtu Šveices valdības izcilības stipendijas.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās Meksikas valdības stipendijām

26.08.2019

Meksikas Ārlietu ministrija (SRE) ar Meksikas Starptautiskās attīstības sadarbības aģentūras (AMEXCID) starpniecību aicina ārzemniekus, kuri ir ieinteresēti studēt Meksikā, pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2020. gadā.

Lasīt vairāk »