Sākusies pieteikšanās doktorantūras stipendijām prestižajā Eiropas Universitātes institūtā

06.11.2018

Līdz 2019. gada 31. janvārim ir iespēja pieteikties stipendijai doktorantūras studijām Eiropas Universitātes institūtā (EUI) Florencē, Itālijā. Pētniecību doktorantūras studiju līmenī var veikt politikas un sociālo zinātņu, ekonomikas, vēstures un civilizācijas un tiesību zinātņu jomās. Dokumenti iesniedzami EUI mājaslapā.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās Meksikas valdības stipendijām

20.09.2018

Līdz 2018. gada 28. septembrim Latvijas pilsoņi var pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2019. gadā.

Lasīt vairāk »

Latvijas studenti un pētnieki aicināti pieteikties Izraēlas valdības stipendijām

14.09.2018

Līdz 2018. gada 30. novembrim Latvijas studenti un pētnieki aicināti pieteikties Izraēlas valdības stipendijām 2019./2020. akadēmiskajam gadam maģistrantūras, doktorantūras, pēcdoktorantūras studijām un pētniecībai vai dalībai modernā ivrita vasaras kursos.

Lasīt vairāk »

Studenti, absolventi un pētnieki var pieteikties praksei un pētniecībai ASV

13.09.2018

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) līdz 30. oktobrim aicina esošos studentus un nesenos augstskolu absolventus, kā arī pētniekus pieteikties  stipendijām un atbalsta programmām, kas sniedz iespēju papildināt profesionālās zināšanas, paplašināt kontaktu loku starptautiskā vidē un iepazīt ASV kultūru.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās Šveices valdības izcilības stipendijai

28.08.2018

Līdz 2018. gada 15. novembrim Latvijas jaunie zinātnieki un doktorantūras studenti, un mākslas augstskolu studenti ar iegūtu bakalaura grādu var iesniegt dokumentus, lai piedalītos starptautiskā stipendiju konkursā un iegūtu Šveices valdības izcilības stipendijas.

Lasīt vairāk »

Zināmi Latvijas stipendiju konkursa rezultāti studijām un pētniecībai

05.07.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka ir noslēgusies Latvijas valsts stipendiju iesniegumu vērtēšana un ir zināmi rezultāti, kuri ārvalstu studenti saņems Latvijas stipendijas studijām un pētniecībai 2018./2019. akadēmiskajā gadā.

Lasīt vairāk »

Izglītības iestādes un organizācijas var pieteikties BAFF finansējumam sadarbībai ar ASV

03.07.2018

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) izsludina pietiekšanos stipendijai un atbalsta programmai Baltijas-Amerikas Dialogs, kura bezpeļņas organizācijām, biedrībām un izglītības iestādēm (skolām, augstskolām un institūtiem), kā arī jomu profesionāļiem piedāvā finansējuma piešķiršanu zināšanu apmaiņas veicināšanai starp Latviju un ASV.

Lasīt vairāk »

Kazahstānas valdība piedāvā stipendijas studijām

11.06.2018

Līdz 2018. gada 18. jūnijam Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties Kazahstānas valdības stipendijām. Stipendijas tiek piedāvātas visam studiju laikam.

Lasīt vairāk »