Islandes valdība piedāvā stipendijas islandiešu valodas un kultūras studijām

2012./2013.akadēmiskajā gadā Islandes valdība piedāvā apmēram 18 stipendijas Islandes vēstures, valodas un literatūras studijām Islandes universitātē Reikjavīkā. Stipendijām aicināti pieteikties studenti no 27 valstīm. Studijas paredzētas no 2012.gada 1.septembra līdz 2013.gada 30.aprīlim.

Pieteikšanās nosacījumi:

  1. Kandidātam jābūt vismaz bakalaura grādu ieguvušam svešvalodās, filoloģijā, literatūrā. Var pieteikties šo studiju programmu maģistrantūras studenti, kā arī tie, kas jau ieguvuši maģistra grādu minētajās studiju programmās.
  2. Kandidātam jāzina angļu valoda (ieteicamas kaut nelielas islandiešu valodas zināšanas; priekšroka tiem, kas pārvalda kādu no skandināvu valodām).
  3. Priekšroka kandidātiem, kas jaunāki par 35 gadiem.

Iesniedzamie dokumenti:

  1. Aizpildīta pieteikuma veidlapa (atrodama Ārni Magnusona Islandes studiju institūta mājas lapā): www.arnastofnun.is/a_inter_scholarships
  2. Curriculum vitae.
  3. Augstskolas diplomu kopijas ar atzīmēm (apstiprinātas augstskolas Ārējo sakaru daļā).
  4. Divas ieteikuma vēstules no augstskolas pasniedzējiem.
  5. Dokuments, kas apliecina angļu vai islandiešu valodas zināšanas.

Informācija par studiju programmām ārzemniekiem Islandes Universitātē: www.islmenn.hi.is

Lai pieteiktos uz šo stipendiju, pieteikuma veidlapa kopā ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem jānosūta uz Ārni Magnusona Islandes studiju institūtu:

Árni Magnússon Institute for Icelandic Studies
Sigurður Nordal Office
P.O. Box 1220, 121 Reykjavík
Iceland

Pieteikšanās termiņš – 2012. gada 1. marts (dokumentiem jābūt Islandē).

Informācija ievietota, pamatojoties uz Ārni Magnusona Islandes studiju institūta 2011. gada 8. novembra vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.