Aicinājums pieteikties prakses stipendijām ASV

08.10.2012

Līdz 30. oktobrim studenti un absolventi no Latvijas aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām, kuru ieguvēji iegūs iespēju doties uz ASV un praktizēties labākajos Amerikas uzņēmumos.

Programmas dalībnieki saņems stipendiju līdz 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj ceļa un veselības apdrošināšanas izmaksas, kā arī līdzekļus ikdienas tēriņu segšanai.
 
Praktikanti ASV var pavadīt sešus līdz divpadsmit mēnešus. Turklāt programmas dalībniekiem tiks piemeklēta viņu interesēm, zināšanām un karjeras plāniem atbilstoša prakses vieta.

Būtiskākie kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu motivācija un skaidra nākotnes vīzija, atbilstība fonda misijai, akadēmiskie un profesionālie sasniegumi, kā arī angļu valodas zināšanas.

Visiem Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda programmu dalībniekiem pēc programmas beigšanas vismaz uz diviem gadiem jāatgriežas dzimtenē, lai iegūtās zināšanas, prasmes un pieredzi izmantotu Latvijas sociālās, politiskās un uzņēmējdarbības vides attīstībai.

Katru gadu uz ASV iepazīt uzņēmējdarbības vidi un iegūt jaunas prasmes dodas aptuveni 30 Baltijas valstu jaunieši.

Vairāk informācijas par pieteikšanos stipendiju konkursam BAFF mājas lapā angļu valodā.