Iespēja pieteikties Korejas Republikas valdības stipendijām

12.02.2018

Interesenti līdz 2018 gada 16. martam var pieteikties Korejas Republikas valdības stipendijām, lai studētu maģistra vai doktora studiju programmās vai veiktu pētniecības darbu Korejas Republikā.

Pirms iesnieguma stipendijas saņemšanai sagatavošanas aicinām iepazīties ar stipendiju programmas vadlīnijām. Nepilnīgi iesniegumi vai tie, kas tiks saņemti pēc 16. marta, netiks izskatīti.

Aizpildīta iesnieguma veidlapa kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem iesniedzama klātienē, ierodoties Korejas Republikas vēstniecībā Rīgā, Jura Alunāna ielā 2, Rīgā, LV-1010 (apmeklējums iepriekš jāpiesaka, zvanot uz numuru 67324274 vai rakstot uz e-pasta adresi koremb.lv@gmail.com) vai arī nosūtot iesnieguma veidlapu kopā ar dokumentiem uz šo adresi pa pastu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iesakām caurskatīt dokumentu, kurā apkopotas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja tajā nav sniegta atbilde uz Jūs interesējošo jautājumu, aicinām rakstīt uz e-pasta adresi: koremb.lv@gmail.com.

Ppaildus informācija

  •   Korejas valdības stipendiju programmas vadlīnijas: ?d=2018_KGSP_G_Application_Guidelines_English_.pdf (EN);
  •   Iesniedzamo dokumentu veidlapas: ?d=2018_KGSP_G_Application_Form.docx (EN);
  •   Biežāk uzdotie jautājumi: ?d=2018_KGSP_G_Application_FAQs_ENGLISH_KOREAN_.pdf (EN);
  •   www.studyinkorea.go.kr

Sludinājums ievietots, pamatojoties uz Korejas Republikas vēstniecības Rīgā 2018. gada 8. februāra elektronisko vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.