Korejas Republikas valdība piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai

05.02.2019

Interesenti līdz 2019. gada 15. martam var pieteikties Korejas Republikas valdības stipendijām, lai studētu maģistra vai doktora studiju programmās vai veiktu pētniecības darbu Korejas Republikā.

Pirms iesnieguma stipendijas saņemšanai sagatavošanas aicinām iepazīties ar stipendiju programmas vadlīnijām. Lūdzam ņemt vērā, ka nepilnīgi pieteikumi vai tie, kas tiks saņemti pēc 15. marta, netiks izskatīti.

Aizpildīta iesnieguma veidlapa kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem iesniedzama klātienē, ierodoties Korejas Republikas vēstniecībā Rīgā, Jura Alunāna ielā 2, Rīgā, LV-1010 (apmeklējums iepriekš jāpiesaka, zvanot uz numuru 67324274 vai rakstot uz e-pasta adresi koremb.lv@gmail.com) vai arī nosūtot iesnieguma veidlapu kopā ar dokumentiem uz šo adresi pa pastu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iesakām caurskatīt dokumentu, kurā apkopotas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja tajā nav sniegta atbilde uz Jūs interesējošo jautājumu, aicinām rakstīt uz e-pasta adresi: koremb.lv@gmail.com.

Papildus informācija:

   • Korejas valdības stipendiju programmas vadlīnijas: ?d=2019_GKS_G_Application_Guidelines_English_.pdf (EN);
   • Iesniedzamo dokumentu veidlapas: ?d=2019_GKS_G_Application_Form.docx (EN);
   • Biežāk uzdotie jautājumi: ?d=2019_GKS_G_Application_FAQs_English_Korean_.pdf (EN);
   • www.studyinkorea.go.kr

Sludinājums ievietots, pamatojoties uz Korejas Republikas vēstniecības Rīgā 2019. gada 5. februāra elektronisko vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.