Studentiem iespēja piedalīties DUO-Korejas stipendiju programmā

11.04.2019

Līdz 2019. gada 10. maijam Latvijas bakalaura un maģistra programmas studenti var pieteikties dalībai DUO-Korea stipendiju programmai ar iespēju vienu semestri (4 mēneši) studēt Korejā. 

DUO-Korea programmu atbalsta Korejas Republikas Izglītības ministrija un tā veicina izglītības nozares dalībnieku apmaiņu starp Koreju un Eiropas ASEM dalībvalstīm. Programma ir izveidota 2001. gadā un kopš darbības pirmsākumiem jau ir atbalstījusi 1756 profesorus, studentus un skolotājus. Programmas ietvaros notiek studentu apmaiņa starp izglītības iestādēm Korejā un Latvijā, kuras ir noslēgušas akadēmiskās sadarbības līgumu.

Vairāk par programmu un pieteikšanās kārtību var iepazīties ASEM-DUO Fellowship Programme mājaslapā, kā arī programmas informatīvajā materiālā (ENG) un vadlīnijās. Pieteikuma veidlapa pieejama šeit.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar DUO-Korea programmas sekretariātu, rakstot uz e-pasta adresi: admin2@asemduo.org vai zvanot pa tālruni +82-2-720-6712.

Sludinājums ievietots, pamatojoties uz ASEM-DUO Fellowship Programme sekretariāta elektronisko vēstuli Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai.