Industrijas pārstāvji aicināti piedalīties informācijas dienās Briselē

08.08.2017

Eiropas Komisija (EK) aicina industrijas pārstāvjus piedalīties informācijas dienās “Industrial Innovation Info Days 2017”, kas norisināsies šī gada 3.–4. oktobrī Briselē, Beļģijā.

Pasākumā apspriedīs vīzijas Eiropas rūpnieciskajiem pētījumiem nākotnē, kā arī informēs rūpniecisko tehnoloģiju izstrādātājus un lietotājus par Eiropas Savienības aktivitātēm šajā jomā. Informācijas dienas būs kā tikšanās vieta industrijas pārstāvjiem, to savstarpējās sadarbības veicināšanai.  

Programma:
Rīta sesijā paredzētas plenārsēdes ar augsta līmeņa ekspertu prezentācijām par politisko lēmumu ietekmi uz rūpniecības vidi.

Pēcpusdienā notiks paralēlās darba sesijas ar uzsvaru uz izaicinājumiem nākamajā darba programmā nanotehnoloģijas, viedo materiālu, progresīvās ražošanas un pārstrādes, kā arī biotehnoloģijas apakšprogrammā.

Tīklošanās sesijās (brokerage sessions) būs iespēja prezentēt savu projektu idejas un meklēt iespējamos sadarbības partnerus.  

Pasākumam var reģistrēties, aizpildot reģistrācijas formu.
Papildus informācija EK mājaslapā.

Laipni aicināti sekot līdzi pasākuma aktualitātēm arī Twitter: #IndustryInnovDay

VIAA kontaktpersona: Dr. Linda VecbiškenaNacionālā kontaktpunkta eksperte, linda.vecbiskena@viaa.gov.lv , tālr.: 67785416.