Iespēja piedalīties “Apvārsnis 2020” kontaktbiržā izstādes “RIGA COMM 2017” laikā

13.10.2017

Aicinām mazo un vidējo uzņēmumu, start-up uzņēmumu, universitātes un pētniecības centru pārstāvjus piedalīties “Apvārsnis 2020”  (Horizon 2020) kontaktbiržā, kura norisināsies 2017. gada 9. novembrī tehnoloģiju un inovāciju izstādes “RIGA COMM 2017” laikā. 

Pasākumā uzmanība pievērsta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, lietu interneta (Internet of things) elektronikas, robotikas un ar tiem saistītajiem sektoriem. Piedalīties aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, start-up uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kas darbojas minētajās nozarēs un kas apsver iespēju iesaistīties kādā no Horizon 2020 projektiem vai meklē sadarbības partnerus.

Kontaktbiržā paredzētas aptuveni 20 minūšu garas, iepriekš rezervētas tikšanās ar ārvalstu uzņēmumu, universitāšu un pētniecības centru pārstāvjiem. Šīs tikšanās dos iespēju prezentēt savas inovatīvās idejas vairākiem potenciālajiem sadarbības partneriem no dažādām nozarēm.

Pasākuma programma.

Reģistrēties kontaktbiržai var aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 2017. gada 8. novembrim

Reģistrētie dalībnieki varēs pieteikties uz individuālajām tikšanām ar izvēlētajiem ārvalstu kontaktbiržas dalībniekiem. Visi kontaktbiržai reģistrēto uzņēmumu profili tiks publicēti pasākuma mājaslapā, kas dos iespēju visiem dalībniekiem identificēt potenciālos sadarbības partnerus un iepriekš rezervēt individuālās tikšanās.

Pasākuma darba valoda: angļu.
Dalība ir bez maksas.

Sīkāku informāciju par RIGA COMM meklējiet izstādes mājaslapā.

Kontaktbiržu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros.