Aicinām apmeklēt informatīvu semināru par programmas Apvārsnis 2020 iespējām

13.02.2018

2018. gada 27. februārī nevalstisko organizāciju, pētniecības institūciju un uzņēmumu pārstāvji, kā arī citi interesenti aicināti apmeklēt informatīvo semināru par ietvara programmas Apvārsnis 2020 sniegtajām iespējām un projektu iesniegšanu programmas tematikā “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība”.

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Domes NVO namu rīko semināru, lai informētu potenciālos projektu iesniedzējus par programmas Apvārsnis 2020 iespējām, iepazīstinātu ar programmu un tās tematiskajiem virzieniem, kā arī pieteikuma iesniegšanu, sagatavošanas priekšdarbiem un tuvākajiem uzsaukuma termiņiem.

Semināru vadīs programmas Apvārsnis 2020 nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte juridiskajos un finanšu jautājumos Inga Šīrante un Iveta Cīrule - eksperte tematikās “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība”, “Inovācija Maziem un vidējiem uzņēmumiem”, “Piekļuve riska finansējumam”.

Lejupielādēt semināra darba kārtību

Semināra norises laiks: 2018. gada 27. februāris no plkst. 14.00 līdz 17.30
Vieta: NVO nams, Ieriķu ielā 43A, Rīgā

Pieteikties semināram aicinām līdz 2018. gada 26. februāra plkst. 12.00, sūtot informāciju uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv:

    • vārds, uzvārds
    • biedrība
    • tālruņa numurs

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc, tiklīdz nodarbībām būs pieteikušies 30 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta. Visu nodarbību apmeklētājiem izsniegs apliecinājumus par dalību pasākumā.

Semināra darba valoda ir latviešu. Dalība seminārā - bez maksas.

VIAA kontaktpersona: Iveta Cīrule, Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte, tālrunis: 67359072,
e-pasts: iveta.cirule@viaa.gov.lv.