Tiešraidē būs skatāma pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis Eiropa konference

05.11.2019

2019. gada 7. un 8. novembrī Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru rīko nākamai Eiropas Savienības (ES) pētniecības un inovācijas programmai Apvārsnis Eiropa veltītu konferenci "Towards Horizon Europe Implementation in Latvia", kuru būs ispējams vērot arī tiešraidē Youtube platformā. 

Konferenci atklās Latvijas Valsts prezidents Egils Levits un pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas. Ar programmas Apvārsnis Eiropa konceptu iepazīstinās Eiropas Komisijas ģenerāldirektors pētniecībā un inovācijās Žans-Ēriks Pakē (Jean-Eric Paquet). Konferences pirmajā dienā diskutēs par Latvijas sasniegumiem ES pētniecības un inovāciju programmā Apvārsnis 2020. Savukārt otrajā konferences dienā būs iespējams uzzināt nākamās programmas Apvārsnis Eiropa aktualitātes, kā arī nosacījumus projektu izstrādē un īstenošanā.

Konferences programma?d=Apvarsnis_Eiropa_konferences_programma_2019_nov.pdf

Konference notiks Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā, un tiešraidē varēs vērot abas konferences dienas no plkst. 9.30. 

Konferences tiešraide 7. novembrī

 

Konferences tiešraide 8. novembrī

Papildu informāciju par konferences norisi var saņemt, sazinoties ar Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta projektu vadītāju starptautiskās sadarbības un ES jautājumos Lindu Vecbiškenu, tālrunis:+371 67047994, e-pasts: linda.vecbiskena@izm.gov.lv.