Aicina pieteikties Horizon Impact Award balvai

25.03.2020

Horizon
Awards
2020

Lai atzītu un cildinātu izcilus projektus, kuru rezultātā radīta kāda vērtība sabiedrībai, aicinām pieteikties Eiropas Komisijas iniciatīvai Horizon Impact Award. Uz balvu var pretendēt jebkura juridiskā persona, privātpersona vai komanda, kas ir noslēgusi Septītās ietvarprogrammas un/vai Apvārsnis 2020 projektu.

Balvas mērķis ir demonstrēt sociālekonomiskos ieguvumus no ES ieguldījumiem pētniecībā un inovācijās. Tā dod iespēju projektu realizētājiem parādīt savus sasniegumus, vienlaicīgi iedvesmojot citus pētniecības un inovāciju finansējuma saņēmējus radīt maksimālu ietekmi, realizējot projektus. Uzvarētāji saņems ielūgumu uz Briselē rīkotajām Eiropas Pētniecības un inovāciju dienām, ar iespēju satikt augsta līmeņa inovāciju industrijas un publiskā sektora pārstāvjus. Balvas ieguvējiem būs nodrošinātas augsta atpazīstamība un atspoguļojums plašsaziņas līdzekļos.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 15. aprīlis. Plašāka informācija par balvu, pieteikšanās nosacījumiem un pieteikšanās forma pieejama Eiropas Komisijas mājaslapā