Notiks Apvārsnis 2020 programmas "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to" kontaktbirža Briselē

30.11.2017

Sadarbībā ar Eiropas Komisiju (EK) 2018. gada 29. janvārī Briselē, Radisson Blu Hotel viesnīcā notiks programmas "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to" kontaktbirža. Tajā  iepazīstinās ar aktuālāko informāciju par programmu, kā arī būs iespēja tikties visām iesaistītajām pusēm: universitātēm, pētniecības iestādēm, valsts sektora iestādēm, uzņēmumiem, zinātnes centriem u.tml., lai satiktu potenciālos projekta koordinatorus un partnerus.

Pasākumā būs iespēja saņemt informāciju par institucionālo pārmaiņu akcelerācijas procesiem, dzimumu līdztiesības nodrošināšanu pētniecības un inovāciju politikā, programmas partnerību teritoriālo dimensiju, zināšanu bāzes veidošanu projektiem un citām saistošām tēmām.

Aicinām interesentus līdz 2018. gada 20. janvārim pieteikties semināram, aizpildot reģistrācijas formu. 
Dalība pasākumā ir bez maksas. Pasākuma darba valoda: angļu. 

Vairāk informācijas par "Zinātne sabiedrībai un sadarbībā ar to" programmu (angļu valodā) Horizon 2020 - Science with and for Society 2018 mājaslapā. 

VIAA kontaktpersona: Ieva Krūmiņa, Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte, tālr.: 67785464, e-pasts: ieva.krumina@viaa.gov.lv

Valsts izglītības attīstības aģentūra Latvijā īsteno programmas Apvārsnis 2020 nacionālā informācijas biroja funkciju.