Aicinām pieteikties semināram Ventspilī par iespējām iegūt Apvārsnis 2020 finansējumu

09.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 15. februārī Venstpils Augstskolā rīko reģionālu informatīvo semināru par iespējām iegūt finansējumu programmā Apvārsnis 2020. Semināram aicināti pieteikties reģionālie pārstāvji no nevalstiskajām organizācijām, pētniecības institūcijām un uzņēmumiem, kā arī citi interesenti.

Seminārā potenciālos projektu iesniedzējus informēs par iespējām iegūt programmas Apvārsnis 2020 finansējumu, kādā no 5 programmas tematikām: 

  • Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
  • Nanotehnoloģijas, modernie materiāli, biotehnoloģija, progresīvā ražošana un pārstrāde;
  • Kosmoss;
  • Marijas Sklodovskas Kirī vārdā nosauktās programmas aktivitātes;
  • Inovācijas maziem un vidējiem uzņēmumiem. 

Par programmas Apvārsnis 2020 iespējām stāstīs Nacionālā kontaktpunkta eksperti - atbildīgie par minētajām tematikām: Inga Šīrante, Jūlija Asmuss, Linda Vecbiškena, Kaspars Kalniņš, Ieva Krūmiņa un Jānis Ancāns. Ar Eiropas biznesa atbalsta tīkla sniegtajiem pakalpojumiem iepazīstinās tīkla projekta vadītāja, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāve Rita Elste. Pēc prezentācijām varēs saņemt atbildes uz interesentu jautājumiem un apspriest tālākās sadarbības iespējas.

Lejupielādēt semināra darba kārtību

Semināra norises laiks: 2018. gada 15. februāris no plkst. 11.00 līdz 14.30
Vieta: Ventspils Augstskola, Inženieru iela 101, Ventspils

Aicinām pieteikties semināram, aizpildot reģistrācijas formu līdz 14. februāra plkst. 12.00

Seminārs notiks latviešu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

VIAA kontaktpersona: Inga Šīrante, Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte, tālrunis: 26337060, inga.sirante@viaa.gov.lv