Seminārs potenciālajiem Eurostars-2 projektu dalībniekiem

09.02.2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 15. februārī aicina potenciālos Eurostars-2 projektu pieteicējus piedalīties seminārā par 9. un 10. konkursa aktualitātēm. Seminārā aicināti piedalīties gan inovatīvi, gan neinovatīvi uzņēmumi, pētniecības organizācijas, kā arī jebkuri uzņēmēji, valsts un privāto pētniecības organizāciju pārstāvji un citi interesenti.

Izsludinātajos programmas Eurostars-2 projektu konkursos Latvijas valsts atbalstu un Eiropas Komisijas finansējumu var saņemt inovatīvu produktu, tehnoloģiju vai pakalpojumu attīstīšanai ar mērķi panākt priekšrocības tirgus konkurētspējā. Projektos drīkst piedalīties un publisko atbalstu saņemt ne tikai inovatīvie uzņēmumi, bet jebkuri citi uzņēmēji (neinovatīvie MVU un lielie uzņēmumi), kā arī publiskās un privātās pētniecības organizācijas (augstskolas un institūti, pētniecības laboratorijas u.c.). 

Seminārā informēs par:

  • konkursa norises laika grafiku;
  • valsts atbalsta piešķiršanas kārtību dalībai starptautiskās sadarbības programmās pētniecības un tehnoloģiju jomā;
  • prasībām atbalsta pretendentam un projektam;
  • projektu pieteikumu izstrādi;
  • konkursā iesniegto projektu izvērtēšanas kritērijiem.

Lejupielādēt darba kārtību.

Semināra norises laiks: 2018. gada 15. februāris plkst. 11.00
Vieta: VIAA 4. stāva zālē, Vaļņu ielā 1, Rīgā

Aicinām pieteikties semināram, aizpildot reģistrācijas formu līdz 14. februāra plkst. 17.00

Informācija par Eurostars-2 projektu 9. un 10. konkursu 

Pirms semināra ir iespēja iepazīties ar Eurostars-2 prezentācijām sadaļā » Pasākumi. Jautājumus var iesūtīt iepriekš uz e-pasta adresi laura.kunga-jegere@viaa.gov.lv.

Papildu informācija: Pētniecības starptautisko programmu nodaļas eksperte Ilze Beverte, tālrunis: 67 785 406, e-pasts: laura.kunga-jegere@viaa.gov.lv