Iespēja pieteikties tiešsaistes semināram par programmu Eurostars-2

08.10.2018

Trešdien, 14. novembrī, notiks EUREKA Sekretariāta un Eiropas Komisijas Apvārsnis 2020 vienotās programmas Eurostars-2 rīkotais tiešsaistes seminārs par Eurostars-2 programmas iespējām.

Nākamais programmas Eurostars-2 projektu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 28. februāris, tāpēc, lai labāk sagatavotos konkursam, aicinām projektu iesniedzējus piedalīties tiešsaistes seminārā, kurā tiks sniegta aktuāla informācija par programmu Eurostars-2, kā arī semināra dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Papildus tam seminārā informēs par finansējuma saņemšanu, par projektu dalībnieku atrašanu un pieteikuma iesniegšanu EUREKA/Eurostars-2 mājaslapā.

Programma Eurostars-2 sniedz atbalstu maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī zinātniskajām institūcijām, jaunu un inovatīvu produktu vai pakalpojumu izstrādē. Programmā ir iespējams saņemt gan valsts budžeta, gan Eiropas Komisijas līdzfinansējumu sava produkta vai pakalpojuma izstrādei un ieviešanai tirgū. Šī programma ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas strādāt ar inovācijām un sadarboties ar zinātniekiem un zinātniskajām institūcijām. Programmas projektam ir jābūt starptautiskam – tajā ir jāpiedalās vismaz divām dalībvalstīm.

Norises laiks: 14. novembris 2018. gads, plkst.11.00-12.00 pēc Briseles laika

Reģistrēties tiešsaistes semināram ir iespējams šeit

Sev interesējošos jautājumus jau var iepriekš iesniegt, rakstot: webinars@eurekanetwork.org


Papildu informācija:
Laura Kunga-Jēgere,
VIAA Pētniecības starptautisko programmu nodaļas eksperte, EUREKA un Eurostars-2 programmu koordinatore
e-pasts: laura.kunga-jegere@viaa.gov.lv
tālrunis: 67785406