Iespēja piedalīties tiešsaistes seminārā par programmu Eurostars-2

23.01.2019

Otrdien, 5. februārī, notiks EUREKA Sekretariāta un Eiropas Komisijas Apvārsnis 2020 vienotās programmas Eurostars-2 Valsts izglītības attīstības aģentūras rīkotais tiešsaistes seminārs par Eurostars-2 programmas iespējām.

Aicinām projektu iesniedzējus – mazos, vidējos uzņēmumus, kā arī zinātniskās institūcijas – piedalīties tiešsaistes seminārā, kurā informēs par programmu Eurostars-2, kā arī semināra dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Papildus tam seminārā informēs par finansējuma saņemšanu, par projektu dalībnieku atrašanu un pieteikuma iesniegšanu EUREKA/Eurostars-2 mājaslapā.

Programma Eurostars-2 sniedz atbalstu maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī zinātniskajām institūcijām, jaunu un inovatīvu produktu vai pakalpojumu izstrādē. Programmā ir iespējams saņemt gan valsts budžeta, gan Eiropas Komisijas līdzfinansējumu sava produkta vai pakalpojuma izstrādei un ieviešanai tirgū. Šī programma ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas strādāt ar inovācijām un sadarboties ar zinātniekiem un zinātniskajām institūcijām. Programmas projektam ir jābūt starptautiskam – tajā ir jāpiedalās vismaz divām dalībvalstīm.

Norises laiks: 2019. gada 5. februārī, plkst.10.00-11.00

Semināra norise: tiešsaistē 

Video ieraksts no vebinārašeit

Interesējošos jautājumus var iesniegt iepriekš, rakstot: laura.kunga-jegere@viaa.gov.lv

Papildu informācija:

Laura Kunga-Jēgere, 
VIAA Pētniecības starptautisko programmu nodaļas eksperte,
EUREKA un Eurostars-2 programmu koordinatore
E-pasts: laura.kunga-jegere@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785406