Valsts izglītības attīstības aģentūra maina saziņas veidu līdz 14.aprīlim

Aktualitātes, 16.03.2020

VIAA
COVID

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 13. marta līdz 14. aprīlim Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) maina pakalpojumu sniegšanas un informācijas apmaiņas veidu.

Domājot par kopējo drošību un veselību, klātienē konsultācijas šobrīd nenotiek. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laika periodā VIAA saziņu nodrošina ar telefona un e-pastu starpniecību. Aicinām zvanīt uz centrālo tālruni 67814322 vai sūtīt e-pastu info@viaa.gov.lv. Saziņa ar VIAA darbiniekiem, izmatojot arī mājaslapā atrodamo sadaļu​ “Darbinieku kontakti”.

Aktuālajai informācijai lūdzam sekot VIAA mājaslapā un sociālajos tīklos FacebookTwitter, kā arī projektu īstenotājus un dalībniekus aicinām iepazīties ar epidemioloģisko situāciju valstī un pasaulē un izvērtēt iespēju pārcelt aktivitāšu īstenošanas laiku, pirms tam sazinoties ar attiecīgā projekta koordinatoru. Katru projekta situāciju izvērtēs un konsultēs individuāli. Informācija par epidemioloģisko situāciju valstī pieejama Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā www.spkc.gov.lv, savukārt Ārlietu ministrijas mājaslapā atradīsiet aktuālo par ceļojuma brīdinājumiem un ierobežojumiem.

Atgādinām! Lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā, aicinām projektu dalībniekus, kuri atgriezušies no infekcijas skartajām valstīm, apzinīgi un godprātīgi ievērot 14 dienu pašizolāciju mājās, savukārt visiem pārējiem maksimāli rūpīgi veikt higiēnas un profilakses pasākumus.