VIAA iepazīstina Baltijas pētniecības programmas apstiprināto projektu pārstāvjus ar projektu īstenošanas nosacījumiem

14.05.2021

EEZ Baltijas petniecibas programmas seminars

2021. gada 14. maijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvu tiešsaistes semināru Baltijas pētniecības programmas astoņiem apstiprinātajiem projektu īstenotājiem, lai iepazīstinātu ar programmas juridisko ietvaru, projektu īstenošanas nosacījumiem, tai skaitā publicitātes prasībām. Seminārā piedalās pārstāvji no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra un Vidzemes Augstskolas. Kā programmas apsaimniekotāji seminārā piedalās arī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvji.

Lasīt vairāk »

Eiropas Komisija organizē tiešsaistes semināru par Erasmus+ apvienībām inovācijai

14.05.2021

Virietis uzvalka ar virtualajam brillem

Otrdien, 8. jūnijā, plkst. 14.00 (pēc Briseles laika) notiks Eiropas Komisijas un Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) organizētais informatīvais pasākums par projektu iesniegšanu Erasmus+ aktivitātē “Apvienības inovācijai”. Šī aktivitāte izveidota, lai stiprinātu Eiropas inovāciju kapacitāti, sadarbojoties augstskolām, profesionālās izglītības iestādēm un plašākai sociālekonomiskajai videi, tai skaitā pētniecībai.

Lasīt vairāk »

Notiks konsultāciju diena par Erasmus+ mācību mobilitātes projektu sagatavošanu

11.05.2021

Erasmus_konsultaciju diena 13.05.2021.

2021. gada 13. maijā plkst. 14.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko tiešsaistes konsultāciju dienu, lai sniegtu atbalstu Erasmus+ programmas 1. pamatdarbības “Mācību mobilitāte” (KA1) īstermiņa mobilitātes projektu pieteikumu sagatavošanā skolu sektorā 2021. gada projektu pieteikumu konkursam.

Lasīt vairāk »

Apstiprināti 39 Nordplus programmas projekti no Latvijas

11.05.2021

Nordplus apstiprinatie projekti

Ziemeļvalstu Ministru padomes izglītības sadarbības programmas Nordplus 2021. gada projektu konkurss ir noslēdzies un ir pieejams tā rezultātu apkopojums Nordplus programmas starptautiskajā mājaslapā. Latvijas organizācijas 2021. gada projektu konkursam bija iesniegušas 56 projektu pieteikumus visās piecās Nordplus apakšprogrammās. No tiem apstiprināti 39 projekti ar kopējo finansējumu 1 147 730 eiro.

Lasīt vairāk »

Pagarināts mācību mobilitāšu projektu iesniegšanas termiņš Erasmus+ 2021. gada konkursā

11.05.2021

skaļrunis uz zila fona -Erasmus konkursu terminu pagarinajums

Valsts izglītības attīstības aģentūra informē, ka līdz 18. maijam ir pagarināts Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projektu iesniegšanas termiņš 2021. gada konkursā personu mobilitātei izglītības un mācību jomā. Pagarinājums attiecas uz visiem mobilitātes projektiem visos izglītības sektoros – skolu, profesionālo, augstāko un pieaugušo izglītību. Pārējās aktivitātēs projektu iesniegšanas termiņi paliek nemainīgi. 

Lasīt vairāk »

Pagarināta pieteikumu iesniegšana Erasmus Mundus aktivitātē

10.05.2021

augstskolas absolventa cepurite blakus gramatai

Eiropas Komisija ir pagarinājusi pieteikšanās termiņu Erasmus+ Augstākās izglītības starptautiskās dimensijas aktivitātē Erasmus Mundus 2021. gada projektu konkursā līdz 17. jūnijam, plkst. 17.00 pēc Briseles laika. Pagarinājums attiecas gan uz Erasmus Mundus Kopīgās maģistrantūras programmas izstrādes projektiem (EM Design Measures), gan Erasmus Mundus Kopīgās maģistrantūras programmas īstenošanas projektiem (EM Joint Masters).

Lasīt vairāk »

Noskaidroti nacionālā konkursa SkillsLatvia 2021 uzvarētāji tērpu dizainā un transporta pārvadājumos

08.05.2021

SkillsLatvia 2021 rezultati terpu dizains un transports

Noskaidroti nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2021 prasmju konkursu “Tērpu dizains” un “Transporta pārvadājumi” uzvarētāji. Pirmo vietu prasmju konkursā “Tērpu dizains” ieguva PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Paula Punkstiņa, bet konkursā “Transporta pārvadājumi” izcilu rezultātu sasniedza Rēzeknes tehnikuma audzēkne Elīna Dukovska. Konkursi notika attālināti tiešsaistē 6. un 7. maijā.

Lasīt vairāk »

Latvijā Baltijas pētniecības programmā projektu īstenošanu uzsāk 8 projekti

07.05.2021

EEZ Baltijas petniecibas programma

Baltijas pētniecības programmas 3. konkursā Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) finansējumu ir saņēmuši un projektu īstenošanu uzsākuši astoņi pētniecības projekti no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra, kā arī Vidzemes Augstskolas. Latvijas Universitātei piešķirts finansējums diviem projektiem, Rīgas Tehniskajai universitātei trīs projektiem, bet Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs, kā arī Vidzemes Augstskola katrs iegūs finansējumu vienam projektam.

Lasīt vairāk »