Publicēts jaunākais Mūžizglītības ziņu izdevums

28.12.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapā publicēts jaunākais Mūžizglītības ziņu izdevums, kurā apkopotas Mūžizglītības programmu - Comenius, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Erasmus un Mācību braucieni un jaunās Mūžizglītības programmas 2014-2020 gadam Erasmus+ aktualitātes.

Lasīt vairāk »

Augstskolu pārstāvji aicināti piedalīties mācību seminārā „Atzīšana un starptautiskā sadarbība Boloņas procesa ietvaros”

29.11.2013

Augstākās izglītības institūciju pārstāvji otrdien, 2013. gada 17. decembrī, aicināti piedalīties Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā mācību seminārā „Atzīšana un starptautiskā sadarbība Boloņas procesa ietvaros”.

Lasīt vairāk »

Erasmus+ (2014-2020) - sadarbības iespējas augstākajā izglītībā

01.11.2013

Eiropas Komisijas (EK) struktūras ir sagatavojušas divus informatīvus materiālus, lai uzskatāmi parādītu augstākās izglītības starptautiskās sadarbības iespējas jaunajā Eiropas Savienības (ES) programmā Erasmus+.

Lasīt vairāk »

Aicinām piedalīties starptautiskā konferencē „Iepriekšējo zināšanu un mācīšanās pieredzes atzīšana”

18.09.2013

2013.gada 11.oktobrī Valsts izglītības attīstības aģentūra rīko starptautisku konferenci „Iepriekšējo zināšanu un mācīšanās pieredzes atzīšana” (Recognition of Prior Learning), kurā laipni aicināti piedalīties augstākās izglītības iestāžu pārstāvji, kā arī citi interesenti.

Lasīt vairāk »

Vienojas par jauno ES programmu izglītības, jaunatnes un sporta jomā „Erasmus+”

03.07.2013

Īrija Eiropas Savienības (ES) prezidentūras noslēgumā ir paziņojusi, ka Eiropas Komisija, Eiropas Parlaments un ES dalībvalstis ir konceptuāli vienojušās par jauno ES programmu izglītības, jaunatnes un sporta jomā. „Erasmus+” ir apstiprināts kā programmas jaunais nosaukums 2014. – 2020. gada periodam, ko iepriekšējā periodā zinājām kā Eiropas Savienības Mūžizglītības programmu.

Lasīt vairāk »

Publicēts ziņojums par pasniegšanas un mācīšanās kvalitātes uzlabošanu augstskolās

26.06.2013

ES augstākās izglītības modernizācijas augsta līmeņa darba grupa publicējusi savu pirmo ziņojumu par pasniegšanas un mācīšanās kvalitātes uzlabošanu augstskolās.

Lasīt vairāk »

VIAA mājas lapā izveidota jauna sadaļa

12.06.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapā ir izveidota jauna sadaļa – Erasmus for All. Jaunajā sadaļā varēs iepazīties ar informāciju par Eiropas Komisijas jauno Eiropas Savienības atbalsta programmu izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā „Erasmus for All” („Erasmus visiem”).

Lasīt vairāk »

Diploma pielikuma atzinības zīmi iegūst vēl divas Latvijas augstākās izglītības iestādes

12.04.2013

Liepājas Universitāte un Rīgas Celtniecības koledža 2012.gada konkursā ir ieguvušas Diploma pielikuma (DS) atzinības zīmi.

Lasīt vairāk »