Pedagogus aicina pieteikties konferencei Indijā

20.09.2010

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pieteikties pamatskolas un vidusskolas skolotājus dalībai 9. Āzijas – Eiropas klašu tīklojuma konferencē, ko organizē Āzijas – Eiropas fonds.

Konference notiks no 2010.gada 12. līdz 16.novembrim Indijā, Deli.
Konferences tēma ir „Klimata izmaiņas un bioloģiskā daudzveidība: kā šie jautājumi ir saistīti, un bioloģiskās daudzveidības zaudējumu ietekme uz Āzijas un Eiropas sabiedrību” (Climate Change and Biodiversity: How Are They Connected and the Impact of Biodiversity Losses in the Community in Asia and Europe).

Konferences mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par bioloģisko daudzveidību un tās saglabāšanu, sadarbojoties Āzijas un Eiropas pedagogiem un skolēniem. Āzijas – Eiropas klašu tīklojuma ietvaros pamatskolām un vidusskolām Āzijā un Eiropā ir iespēja īstenot kopīgus projektus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Ikgadējās konferences pulcē kopā skolotājus un pasniedzējus un palīdz attīstīt konkrētu starptautiskas sadarbības projektu idejas, kā arī atrast sadarbības partnerus.

Konferences dalībniekiem tiks segtas visas konferences izmaksas (četras nakšņošanas viesnīcā, ēšana, vietējais transports u.c.), kā arī starptautiskie ceļa izdevumi 400 eiro apmērā un vīzas izmaksa

Prasības konferences dalībniekiem:
- labas angļu valodas zināšanas;
- interese par vides un ilgtspējīgas attīstības jautājumiem;
- informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) zināšanas;
- vēlme dalīties ar pieredzi un jaunām IKT projektu idejām, ko varētu attīstīt pēc konferences.

Lai pieteiktu savu kandidatūru, līdz 2010.gada 28.septembrim lūdzam atsūtīt CV un motivācijas vēstuli uz VIAA, Vaļņu iela 1, Rīga LV-1050 vai pa e-pastu info@viaa.gov.lv.
Tālrunis informācijai 67814331, e-pasts valda.cepurite-berzina@viaa.gov.lv.

Informācija par konferenci (angļu valodā): call_for_applications.pdf?d=files/news/3601/call_for_applications.pdf
Programma (angļu valodā): 9th_aec_net_programme.pdf?d=files/news/3601/9th_aec_net_programme.pdf
Vairāk informācijas par Āzijas – Eiropas klašu tīklojumu: http://aec.asef.org/