Radoši muzicēt un improvizēt var ikviens

05.12.2013

Majoru vidusskolas mūzikas skolotāja Inese Rasa laika posmā no 2013.gada 20. līdz 27.oktobrim īstenoja Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas „Profesionālā pilnveide” darba vērošanas projektu Vācijā, Brēmenē, Grundschule am der Parsevalstraße.

Lasīt vairāk »

Sadzirdēt, saredzēt, sajust – izprast un pieņemt dažādību. Profesionālā pilnveide Turcijā

04.10.2013

Lai iepazītos ar IKT rīku izmantošanas iespējām mācību procesā, kā arī dažādu ekspresiju (teātris, deja, publiskā runa, dzeja, dziesma) pielietošanu mācību vielas apguvē, 2013.gada septembrī ar ES atbalstu Bulduru Dārzkopības vidusskolas skolotāja Aija Šulte devās uz Turciju (Stambulu), kur piedalījās starptautiskā mācību programmā „Listening to Istanbul”.

Lasīt vairāk »

Emocionālās inteliģences attīstīšana Birmingemā

11.09.2013

Kursi „Emocionālās inteliģences attīstīšana” bija iedvesmojoša pieredze manā darbā un pašizglītībā. Informāciju par šo lielisko iespēju es uzzināju Valsts izglītības attīstības aģentūrā, kā arī no kursu sniedzēja Mirror Development & Training.  

Lasīt vairāk »

Eiropas Savienība sniedz skolotājiem iespējas pilnveidoties

05.09.2013

Vasara ir laiks, kad skolēni un skolotāji izbauda ilgi gaidīto atvaļinājumu, lai atpūstos un uzkrātu spēkus nākamajam mācību gadam deviņu mēnešu garumā. Tomēr skolotāji arī vasaras mēnešos turpina apmeklēt kursus un seminārus, lai labāk un interesantāk mācītu savu priekšmetu. 

Lasīt vairāk »

Ceļot, lai mācītos. Profesionālā pilnveide Maltā

22.08.2013

Lai iepazītu jaunas tehnoloģiskās iespējas mācību procesa pilnveidošanai, pagājušā gada jūlijā ar ES atbalstu Iecavas internātpamatskolas informātikas skolotāja Inga Čipena devās uz Maltu, kur piedalījās starptautiskā mācību programmā „ICT for Collaborative, Project-Based Teaching and Learning”.

Lasīt vairāk »

Angļu valodas mācību metožu apguve Edinburgā

12.08.2013

Rēzeknes 3.vidusskolas angļu valodas skolotāja Alla Bautre no 2012.gada 30. jūnija līdz 7. jūlijam Comenius programmas Pedagoģiskā personāla profesionālās pilnveides projekta ietvaros piedalījās kursos Edinburgā.

Lasīt vairāk »

Zinātne un māksla: tik līdzīgas un tik atšķirīgas

18.07.2013

Izvēloties skolotāju profesionālās pilnveides kursus, piesaistīja nosaukums – zinātne un māksla. Šķita, kas gan var būt kopīgs tik dažādām jomām. Kursi bija paredzēti dabas zinātņu – ķīmijas, bioloģijas, fizikas un matemātikas skolotājiem, tāpēc nolēmām izmantot iespēju – rakstījām projekta pieteikumu un gaidījām rezultātus.

Lasīt vairāk »

Ciamar a tha sibn? – Kā Tev iet?

21.06.2013

Lai iemācītos svešvalodu, tā jālieto reālās dzīves situācijās. Lai izprastu svešvalodu, mums jāzina tās kultūra. Starpkultūru pieredze mums liek vairāk apzināties savas valodas un kultūras vienreizējību.

Lasīt vairāk »