Gūst zināšanas un pieredzi projektu izstrādē

10.12.2012

Latvijas Lauksaimniecības universitāte 2011. - 2013. gadā īsteno Erasmus intensīvās programmas projektu Project-Based Approach in the Development of Agriculture, ik rudeni pulcējot ap 30 maģistrantiem un 10 pasniedzējiem no Polijas, Slovākijas, Lietuvas un Latvijas kuriem pievienojas arī lektori no Igaunijas.

Lasīt vairāk »

Baltijas studenti apgūst inovatīvas menedžmenta metodes

10.12.2012

Alberta koledžas īstenotajā Erasmus intensīvās programmas projektā Innovative management methods in Social sciences tikās studenti un pasniedzēji no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Projekts bija veltīts tādiem tematiem, kā ideju menedžments, modernās prezentācijas tehnoloģijas: modernās prezentācijas metodes, informācijas vizualizācija, publiskā uzstāšanās, kritiskā domāšana, organizācijas psiholoģija, mērķu izvirzīšana, laika menedžments.

Lasīt vairāk »

Eiropas studenti iepazīst Latvijas metālapstrādes industriju

07.12.2012

Vai iespējams divu nedēļu laikā apgūt jaunas zināšanas metālapstrādes tehnoloģijās, mācīties multikulturālā vidē un saliedēt jauniešus no 16 dažādām valstīm? Par to varēja pārliecināties Erasmus intensīvajā programmā Super Gear is Almost Here!, kas notika Rīgas Tehniskajā universitātē.

Lasīt vairāk »

Brass & Jazz nojauc robežas starp klasiku un džezu

26.03.2012

2011. gadā no 18. līdz 27. augustam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā noritēja unikāls starptautisks projekts - Erasmus intensīvā programma Brass & Jazz, kas nojauca robežas starp akadēmisko un džeza studiju programmu. Projekts tapa pateicoties studentu apmaiņas programmas Erasmus, Valsts Kultūrkapitāla fonda, Šveices Konfederācijas vēstniecības, Nīderlandes Karalistes vēstniecības un Yamaha atbalstam.

Lasīt vairāk »

Kad satiekas dažādas kultūras

19.03.2012

2011. gada vasarā, no 1. līdz 15. augustam Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē (LU HZF) notika Erasmus intensīvās programmas vasaras skola starptautiskā projekta „Starpkultūru komunikācija un saziņa” („Cross-Cultural Competence and Interaction”) ietvaros.

Lasīt vairāk »