Latvijas augstskolas piedalīsies Baltijas valstu informācijas dienās 2012

04.12.2012

2012.gada 6. un 7.decembrī Rīgā notiks Erasmus Mundus/Tempus programmu Baltijas valstu informācijas dienas 2012, kuras pulcēs pārstāvjus no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. Pasākumā piedalīsies arī Latvijas augstāko izglītības iestāžu pārstāvji.

Informācijas dienu mērķi:

       • informēt par Erasmus Mundus/Tempus programmu jaunajiem projektu konkursiem;
       • dalīties ar Erasmus Mundus/Tempus projektu īstenošanas pieredzi;
       • rosināt jaunu sadarbības projektu idejas;
       • veicināt jaunu sadarbības partneru atrašanu.

Erasmus Mundus/Tempus Baltijas Info dienu 2012 programma: final_venue_agenda_6_7_dec_2012.pdf?d=files/news/16839/final_venue_agenda_6_7_dec_2012.pdf

Lūgums reģistrēties līdz 2012.gada 7.novembrim. Reģistrēšanās slēgta.

Pasākuma darba valoda – angļu (bez tulkojuma).

Informācijas dienās piedalīsies Eiropas Komisijas Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras (EACEA) pārstāvji, Nacionālo Tempus biroju pārstāvji no Armēnijas, Kirgizstānas, Serbijas un Ukrainas, ārvalstu eksperte no Gentes Universitātes ar Erasmus Mundus/Tempus projektu īstenošanas pieredzi, augstskolu pārstāvji no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, Baltijas valstu Erasmus Mundus Nacionālo struktūru un Tempus Nacionālo kontaktpunktu pārstāvji u.c.

Erasmus Mundus un Tempus ir Eiropas Savienības programmas, kas atbalsta sadarbības, augstākās izglītības modernizācijas u.c. projektus starp Eiropas un partnervalstu augstskolām. Šīs programmas tiek ieviestas centralizēti (projektus vērtē, apstiprina, to īstenošanas uzraudzību veic EK izpildaģentūra EACEA).

Vairāk par Erasmus Mundus programmu šeit. Vairāk par Tempus programmu šeit.

Erasmus Mundus/Tempus programmu Baltijas Informācijas dienas 2012 organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (Latvija) sadarbībā ar Archimedes Foundation (Igaunija) un Lietuvas izglītības apmaiņas atbalsta fondu (Švietimo mainų paramos fondas).

Papildu informācija: Antra Meņģele, VIAA, e-pasts: antra.mengele@viaa.gov.lv