VIAA aicina uz semināru par Brīvprātīgā darba izaicinājumiem un iespējām ES Mūžizglītības un „Jaunatne darbībā” programmās

07.11.2011

Šī gada 24. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru (JSPA) rīko semināru par Brīvprātīgā darba izaicinājumiem un iespējām ES Mūžizglītības un „Jaunatne darbībā” programmās.

Semināra laikā būs iespēja uzzināt vairāk par brīvprātīgo darbu un tā uzskaites metodoloģiju kā arī iepazīties ar dažādiem projektu piemēriem.

Darba programma: darba_kartiba_brivpratigo_darba_pasakums_24112011.doc?d=files/news/12474/darba_kartiba_brivpratigo_darba_pasakums_24112011.doc

Seminārā aicināti piedalīties esošie projektu īstenotāji un jaunie, potenciālie pieteicēji, pārstāvji no vispārējās izglītības iestādēm, augstākās izglītības iestāžu Erasmus programmas koordinatori, pieaugušo izglītības biedrības.

Norises vieta: Viesnīca „Konventa sēta”, Kalēju iela 9/11, Rīga, konferenču zāle „Kampenhauzens”.

Vietu skaits seminārā ir ierobežots.

Pieteikties semināram var līdz 17. novembrim pa e-pastu ina.cekstere@viaa.gov.lv. Reģistrācijas e-pastā jānorāda savs vārds, uzvārds, pārstāvētā iestāde, e-pasts un kontakttālrunis.