Pieredzes stāsts: attīsta zaļo mācību vidi

18.12.2015

No 2013. gada 1. augusta līdz 2015. gada 31. jūlijam VSIA „Bulduru Dārzkopības vidusskola” īstenoja Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci apakšprogrammas Partnerības projektu „Grüne Lernlandschaften” (Zaļā mācību vide). 

Lasīt vairāk »

Pieredzes stāsts: pētot koka konstrukcijas Eiropā

17.12.2015

Leonardo da Vinci partnerības projekta “Tradicionālās koka konstrukcijas Eiropā” (TRAWCOE), kurā piedalījās Rīgas Amatniecības vidusskola, dalībnieku mērķis bija izstrādāt inovatīvu mācību materiālu, izmantojot jaunās tehnoloģijas un modernās IT funkcijas, kas sniegs audzēkņiem, pedagogiem un prakses vadītājiem plašu informāciju par Eiropas kultūrvēsturisko mantojumu - tradicionālajām koka konstrukcijām, to savienojumiem un kokapstrādes tehnikām.

Lasīt vairāk »

Pētot profesionālo izglītību Eiropā: atšķirīgais un kopīgais

11.12.2015

Projektu “Ensuring Modern Vocational Schools to Educate Well Trained Employees” īstenoja 6 dažādu virzienu un profesionālo mācību programmu iestādes no 6 dalībvalstīm (Turcija, Spānija, Rumānija, Latvija, Polija un Portugāle) ar kopīgu izpratni par profesionālās izglītības nozīmi un lomu Eiropas Savienībā.

Lasīt vairāk »

Pieredzes stāsts: IKT rīki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

09.12.2015

Sabiedrībā pret personām ar īpašajām vajadzībām tiek kultivēta pozitīva un iedrošinoša attieksme, tomēr ikdienas sadzīvē joprojām pastāv negatīvas iezīmes attiecībā pret personām ar īpašām vajadzībām, kurām ir garīga rakstura traucējumi. 

Lasīt vairāk »

Mācās būvēt mūsdienīgi

06.03.2015

Projekta “Construction trainers - Training”/ “CT - Train” mērķis bija Barkavas profesionālās vidusskolas skolotāju, ražošanas meistaru un celtniecībā iesaistīto meistaru apmācība, zinot, ka būvniecības tehnoloģijas un pielietojums strauji mainās.

Lasīt vairāk »