Vides izglītība Eiropā tiek mācīta jau no pirmskolas vecuma

29.10.2012

Izmantojot Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Caurviju programmas Mācību brauciena stipendiju, 2012.gada 25. – 30. martā Daiga Kalniņa, Bērnu un jauniešu vides izglītības centra „Rīgas Dabaszinību skola” direktore un Inese Liepiņa, IZM Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un tālākizglītības departamenta vecākā referente devās mācību braucienos – viena uz saulaino Spāniju, otra – uz kalnaino Skotiju.

Lasīt vairāk »

Norvēģijā izglītības kvalitātes atslēga – personiskā pieeja

10.10.2012

Una Vorma piedalījās mācību braucienā uz Norvēģiju, kas norisinājās no 2012. gada 7. līdz 11. maijam. Braucienu organizēja Pedagogisk Psykologisk Senter, un brauciena tēma bija „Pāreja no vispārējās un profesionālās izglītības uz darba vidi”.

Lasīt vairāk »

Informāciju tehnoloģijas ir ikdiena mācību procesā Spānijā

02.10.2012

Marijas Micķevičas, Dagdas novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājas mērķis dodoties uz Teruelu bija iepazīt izglītības iespējas un inovācijas izglītībā Teruel provincē. Saskatīt mazas, jaunas lietiņas visur un atvest ideju līmenī uz savu valsti.

Lasīt vairāk »

Izglītošana izcilības veicināšanai jeb izglītības sistēma Skotijā

07.05.2012

2011. gadā pieteicos mācību braucienam „Pedagogu tālākizglītības sistēma Skotijā” un ieguvu brauciena stipendiju, lai dotos uz Edinburgu, Skotijā. Vizīti organizēja Skotijas skolotāju profesionālā asociācija (The General Teaching Council for Scotland- GTCS), kuras mērķis ir izglītības satura jautājumi un izglītības reforma Skotijā.

Lasīt vairāk »