No valodas uz valodu

27.12.2010

Valsts izglītības attīstības aģentūras izsludinātajā 2010. gada konkursā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” (EAZVA) Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu saņēma Balvu pamatskolas Valodu metodiskās komisijas vadītāja Larisa Krištopanova par projektu „No valodas uz valodu”.

Lasīt vairāk »

Runājoša ābece mobilajā telefonā

27.12.2010

Vizuālo komunikāciju aģentūras „E Forma” izstrādātā interaktīvā burtu ābece latviešu valodā atzīta par labāko Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izsludinātajā 2010. gada konkursā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” (EAZVA). Konkurss apzina, novērtē un popularizē oriģinālus un efektīvus valodu apguves veidus. Atzinības zīmi kā balvu piešķir par veiksmīgu darbību valodu mācīšanas un apguves jomā neatkarīgi no institūcijas veida un valodas apguvēju vecuma.

Lasīt vairāk »

Pārbaudiet savas zināšanas par Eiropas valodām

28.09.2010

Eiropas Komisija ir izveidojusi tiešsaistes spēli, kurā iespējams pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas valodām, to daudzveidību, izcelšanos un savdabību.

Lasīt vairāk »

Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē piešķirta SIA „E Forma”

22.09.2010

SIA „E Forma” izstrādātā burtu ābece latviešu valodā iPhone platformai atzīta par labāko Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izsludinātajā konkursā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” (EAZVA). Konkursa uzvarētāja apbalvošana notika konferencē „Valoda, vide, ekonomika”, kas 22. septembrī norisinājās Latvijas Universitātē.

Lasīt vairāk »

Izvērtēti EAZVA konkursā iesniegtie projekti

02.09.2010

Ir noslēgusies konkursā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” iesniegto projektu izvērtēšana. Kopumā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) konkursā saņēma astoņus projektu pieteikumus. Konkursā varēja pieteikties visi, kas īsteno inovatīvu valodu apguves projektu vai nodrošina saviem darbiniekiem valodu apguves iespējas.

Lasīt vairāk »

VIAA izsludina konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”. Tā mērķis ir apzināt, novērtēt un popularizēt oriģinālus un efektīvus valodu apguves veidus. Atzinības zīmi kā balvu piešķir par veiksmīgu darbību valodu mācīšanas un apguves jomā neatkarīgi no institūcijas veida un valodas apguvēju vecuma.

Lasīt vairāk »