Eiropas Atzinības zīmi valodu apguvē iegūst projekts reemigrantu atbalstam

29.09.2015

Eiropas Atzinības zīmi valodu apguvē šogad ieguvis Mācību un konsultāciju centra “Baltic Bright” projekts, kurā reemigrējušiem cilvēkiem un viņu ģimenes locekļiem bez maksas ir iespēja apgūt latviešu valodu. Konkursu “Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” jau astoto reizi izsludināja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). 

Lasīt vairāk »

Eiropas Valodu dienā apbalvos tematisko konkursu laureātus

23.09.2015

Pirmdien, 28. septembrī, Latviešu valodas aģentūras rīkotajā Eiropas Valodu dienas pasākumā „Svini valodu!” apbalvojumus saņems Valsts izglītības attīstības aģentūras izsludinātā konkursa „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” laureāti un Latviešu valodas aģentūras izsludinātā fotogrāfiju un stāstu konkursa „Saredzi valodu, saredzi stāstu!” dalībnieki. 

Lasīt vairāk »

Tuvojas Eiropas Valodu diena

17.09.2015

Lai atzīmētu Eiropas Valodu dienu, kas norisināsies 26. septembrī, Eiropas Komisija par godu tam 25. septembrī organizē debates par tēmu: Valodas multikulturālajā Eiropā: izaicinājums un iespēja (Languages in multicultural Europe: challenge and opportunity).

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties 2015. gada konkursam „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

23.07.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina projektu konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus.

Lasīt vairāk »

VIAA izsludina konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”

16.06.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir izsludinājusi konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, kura mērķis ir apzināt, novērtēt un popularizēt oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus.

Lasīt vairāk »