Notiks EK pasākums par agrīno pirmsskolas izglītību un aprūpi

26.02.2021

bernudarza audzinataja darbojas ar berniem

Eiropas Komisija (EK) 2021. gada 3. martā plkst. 13.30 – 15.00 (pēc Centrāleiropas laika) organizē augsta līmeņa tiešsaistes pasākumu “Agrīnā pirmsskolas izglītība un aprūpe” Eiropā: fokuss uz iekļaušanu un personāla profesionalizāciju”. Pasākumā iepazīstinās ar EK darba grupas jautājumā par agrīnu pirmsskolas izglītību un aprūpi darba rezultātiem.

Lasīt vairāk »

RTRIT īsteno pirmās virtuālās un jauktā tipa mobilitātes

24.02.2021

RTRIT Erasmus pieredze virtualas tiksanas ekransavins ar pasniedzejiem

Pateicoties Erasmus+ īpašajam atbalstam laikā, kad ceļošana ir apgrūtināta vai pat neiespējama, skolām ir dota iespēja īstenot mobilitātes virtuālā vidē. 2020. gadā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums (RTRIT) ir īstenojis pirmās virtuālās un jauktā tipa mobilitātes, kā arī uzņēmis ārvalstu jauniešus un projektu koordinatori, un atzīst, ka šis ir tikai sākums virtuālai sadarbībai Eiropā.

Lasīt vairāk »

Notiks seminārs par sadarbības veidošanu Erasmus akreditēto iestāžu vidū

22.02.2021

skolēni sēz klasē

2021. gada 13. aprīlī Zviedrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tiešsaistes kontaktsemināru "Sadarbības veidošana akreditētu organizāciju vidū un skolu apmaiņas partnerību pāreja uz Erasmus+ akreditācijas mobilitātēm" (“Creating Cooperation for Accredited Organisations (SE, VET, AE) and the Transition of School Exchange Partnerships into Mobility within the Erasmus+ Accreditation”). 

Lasīt vairāk »

Erasmus+ stratēģisko partnerību projektu īstenotāji tiksies tiešsaistes seminārā

17.02.2021

Uz galda stāv portatīvais dators, sieviete ar vienu roku strādā datorā, ar otru roku tur kafijas tasi.

2021. gada 23. februārī plkst. 14.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes projektu uzraudzības semināru 2018., 2019. un 2020. gada konkursā apstiprināto Erasmus+ stratēģisko partnerību projektu īstenotājiem skolu, profesionālās, augstākās un pieaugušo izglītības sektoros par projektu vadības un atskaišu sagatavošanas sistēmu Mobility Tool+ un virtuālo aktivitāšu īstenošanu.

Lasīt vairāk »

Pieejama aktuālā informācija par Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās dimensijas aktivitātēm

10.02.2021

dazadu rasu studenti tur rokas globusu

Erasmus+ jaunajā periodā no 2021. līdz 2027. gadam plānots turpināt augstākās izglītības starptautiskās dimensijas 3 centralizēto aktivitāšu īstenošanu -  “Erasmus Mundus kopīgās maģistrantūras studiju programmas”, “Kapacitātes stiprināšana augstākajā izglītībā partnervalstīs” un “Žana Monē aktivitātes”, liecina Eiropas Komisijas (EK) sniegtā provizoriskā informācija.

Lasīt vairāk »

Publicēts Eiropas atzinības zīmes valodu apguvē projektu apkopojums

09.02.2021

skolotaja ar skoleniem biblioteka sez uz gridas lasa gramatu

Eiropas Komisija publicējusi izdevumu, kurā apkopoti projekti, kas 2019. gadā ieguvuši Eiropas atzinības zīmi valodu apguvē. Izdevumā iekļauti arī divi Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekti no Latvijas – Valsts robežsardzes koledžas projekts “Profesionālās angļu valodas terminoloģija robežsargiem” un Rīgas Raiņa vidusskolas projekts “Zīmju valoda kā sociālās iekļaušanas instruments”.

Lasīt vairāk »

Notiks Erasmus+ seminārs par Mobility Tool+ un virtuālo aktivitāšu īstenošanu

08.02.2021

sieviete strada pie datora

2021. gada 16. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes projektu uzraudzības semināru Erasmus+ stratēģisko skolu apmaiņas partnerību (KA229) projektu īstenotājiem par projektu vadības un atskaišu sagatavošanas sistēmu Mobility Tool+ un virtuālo aktivitāšu īstenošanu.

Lasīt vairāk »

Mārupes novada pirmsskolās apgūst metodes īpašo bērnu iekļaušanai vispārizglītojošās iestādēs

03.02.2021

skolotaji klase apmainas brauciena Erasmus Zeltriti

Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde Zeltrīti jau vairākkārtīgi ir piedalījusies Erasmus+ programmas izsludinātajos projektu konkursos, lai pilnveidotu un paaugstinātu pedagogu, atbalsta personāla un vadības profesionālo kapacitāti. 2019. gada 1. jūnijā Zeltrīti uzsāka Erasmus+ programmas skolu sektora projekta “Īpašais laiks īpašiem bērniem” realizēšanu.

Lasīt vairāk »