Nīderlandē norisināsies Erasmus+ kontaktseminārs

06.02.2015

2015. gada 13.-14. aprīlī Amsterdamā Nīderlandes nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ starptautisku tematisku kontaktsemināru „Permeability VET-Higher education“ (Pāreja: Profesionālā izglītība – augstākā izglītība).

Semināra mērķis ir dot iespēju partnerību veidošanai profesionālās un augstākās izglītības iestādēm, uzņēmumiem un valsts iestādēm. Pasākumā aicinātas piedalīties institūciju vadībā iesaistītās personas, kas labi pārzina izglītības jomu, ES atbalsta instrumentus un ir motivētas rast jaunus sadarbības partnerus inovatīvu risinājumu izstrādei (arī pārnesei vai ieviešanai) izglītības sistēmas pilnveidei, kas nodrošinātu elastīgu pieeju pārejā no profesionālās izglītības uz augstāko izglītību.

Plašāka informācija un semināra darba programma skatāma šeit.

Reģistrēšanās semināram tiešsaistē šeit.

Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots, un dalībnieku atlasi veic Erasmus+ Nīderlandes nacionālā aģentūra, pamatojoties uz tiešsaistes reģistrēšanās veidlapā sniegtajām atbildēm par pretendentu pieredzi un mērķiem saistībā ar semināra tēmu.

Pieteikšanās termiņš - 2015. gada 23. februāris.

Dalībai seminārā apstiprinātos un noraidītos dalībniekus Nīderlandes nacionālā aģentūra informēs pēc reģistrēšanās termiņa beigām.

Kontaktsemināra darba valoda – angļu.