Polijā notiks Erasmus+ tematiskais seminārs

08.02.2016

Laikā no 2016. gada 4. līdz 7. maijam Polijas Erasmus+ nacionālā aģentūra sadarbībā ar Lielbritānijas nacionālo aģentūru organizē programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru "Quality Matters seminar – a cross sectoral approach to mobility projects within Erasmus+ programme" Polijā.

Semināra mērķis ir zināšanu, pieredzes un labās prakses apmaiņa, lai atbalstītu un sagatavotu dalībniekus starptautiskām mobilitātēm Erasmus+ KA1 programmā, nodrošinot augstu kvalitāti, īpašu uzmanību pievēršot mobilitātes sagatavošanas un izvērtēšanas procesiem.

  • Plašāka informācija par semināru:?d=General_info_final_POLAND_MAY_2016.pdf

Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots. Aicinām pieteikties dalībai pasākumā visu izglītības sektoru (skolu, profesionālas izglītības un mācību sektora, pieaugušo sektora) pārstāvjus, kas ir saistīti ar mobilitātes plānošanu un/vai veikšanu. Pieteicēja organizācijai nepieciešama iepriekšēja pieredze vismaz vienā īstenotā mobilitātes projektā. Priekšroka tiks dota dalībniekiem no tām iestādēm, kuru pārstāvji līdz šim vēl nav piedalījušies TCA aktivitātēs!

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ kontaktsemināru sadaļā “Dokumenti un veidlapas”.

Aizpildītā pieteikuma veidlapa jānosūta uz Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) - Vaļņu iela 1, Rīga, LV-1050. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz veidlapās norādīto informāciju. Pieteikšanās termiņš 2016. gada 24. februāris.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275 eiro. Uzturēšanās un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Papildu informācija: VIAA ES Izglītības programmu departamenta Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste Gunta Vilne, tālrunis: 67559501, e-pasts: gunta.vilne@viaa.gov.lv.

Pasākuma darba valoda – angļu.