Kontaktseminārā apgūs idejas par bērnu iedrošināšanu aktīvi kustēties

03.05.2016

Laikā no 2016. gada 9. līdz 12. oktobrim Turku, Somijā organizē Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ kontaktsemināru skolu izglītības sektorā "Playing and Learning Child".

Pasākumā būs iespēja dalīties pieredzē un apgūt jaunas pieejas, kā iedrošināt bērnus kustēties un būt fiziski aktīviem, kā izmantot dažādas mācību vides. Seminārs sniegs iespēju radīt idejas un projektu pieteikumus par pirmsskolas izglītību un aprūpi Erasmus+ stratēģisko partnerību projektiem.


Detalizēta informācija par semināru: ?d=Invitation_Playing_and_Learning_Child.pdf

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Aicinām pieteikties dalībai skolu izglītības sektora pārstāvjus, kas darbojas pamatizglītības līmenī, pirmsskolā vai dienas aprūpes centros ar bērniem vecumā no 3-8 gadiem un kuriem ir interese īstenot Erasmus+ programmas KA2 aktivitātes projektus.

Aizpildīta pieteikuma veidlapa jānosūta uz Valsts izglītības attīstības aģentūru (Vaļņu iela 1, Rīga, LV-1050). Dalībnieku atlase notiks, balstoties uz veidlapās norādīto informāciju. Pieteikuma iesniegšanas termiņš - šī gada 27. maijs.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segta semināra dalības maksa, kas ietver uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas, un ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275 EUR. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Papildu informācija: Gunta Vilne, tālrunis: 67559501, e-pasts: gunta.vilne@viaa.gov.lv.

Pasākuma darba valoda – angļu.