Norisināsies Erasmus+ kontaktseminārs par izglītības modernizāciju

09.08.2016

No 9. līdz 11. novembrim Horvātijas Erasmus+ nacionālā aģentūra Splitā (Horvātija) organizē kontaktsemināru skolu, profesionālās un pieaugušo izglītības sektorā –"Connecting Public Authorities and Educational Institutions in Erasmus+".

Pasākumā tiksies izglītības speciālisti no vietējām un reģionālām institūcijām un izglītības iestāžu pārstāvji no dažādām Eiropas valstīm, kuriem interesē Erasmus+ stratēģisko partnerību (KA2) projektu izstrāde par izglītības modernizācijas un internacionalizācijas jautājumiem.

Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots. Aicinām pieteikties dalībai pasākumā skolu, profesionālās un pieaugušo izglītības sektora pārstāvjus. Priekšroka tiks dota to organizāciju pārstāvjiem, kuras līdz šīm nav iesaistījušās Erasmus+ programmas projektos.

Pieteikuma veidlapa un tās vērtēšanas kritēriji atrodami sadaļā “Dokumenti un veidlapas”.

Aizpildīta pieteikuma veidlapa jānosūta uz Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) (Vaļņu iela 1, Rīga, LV-1050). VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz veidlapās norādīto informāciju. Pieteikuma iesniegšanas termiņš - 2016. gada 19. augusts (līdz 19. augustam, ieskaitot, pieteikumam jābūt saņemtam VIAA lietvedībā Vaļņu ielā 1, 5. stāvā, iesniegtam vai atsūtītam pa pastu).

Semināra dalības maksa – 50 eiro, tajā ir iekļauta uzturēšanās 2 naktis un ēdināšana pasākuma laikā, kultūras programma un semināra materiāli. VIAA nesedz dalības maksu.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275 EUR.

Pasākuma darba valoda – angļu.


Papildu informācija:
Jana Meržvinska
VIAA ES Izglītības programmu departamenta Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste
tālrunis: 67359078
e-pasts: jana.merzvinska@viaa.gov.lv