Notiks seminārs par projektu pieteikumu izstrādi jaunajā Erasmus+ programmā

28.08.2020

Lai sniegtu iespēju pieaugušo izglītībā iesaistītajām organizācijām atrast projekta partnerus un veicināt projektu pieteikumu izstrādi jaunajā Erasmus+ programmā, Ungārijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tiešsaistes kontaktsemināru “Contact making seminar on how to engage people with low educational background”.

Tiešsaistes kontaktseminārs notiks laikā no laikā 2020. gada 10. novembra līdz 2020. gada 12. novembrim. Uz to aicinām pieteikties pieaugušo izglītības sektora speciālistus, kurus interesē starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa, kā arī Erasmus+ (KA1) un (KA2) projektu izstrāde pieaugušo izglītības sektorā saistībā ar semināra tēmu.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas. Vairāk informācijas par semināru šeit

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz elektroniskā pasta adresi vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2020. gada 10. oktobris. Pasākuma darba valoda – angļu.

Ar informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem var iepazīties šeit. Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

Papildu informācija:

Vineta Straume
VIAA Erasmus+ programmas departamenta
Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste
Tālrunis: 67559501
E-pasts: vineta.straume@viaa.gov.lv