Notiks EK pasākums par agrīno pirmsskolas izglītību un aprūpi

26.02.2021

bernudarza audzinataja darbojas ar berniem

Eiropas Komisija (EK) 2021. gada 3. martā plkst. 13.30 – 15.00 (pēc Centrāleiropas laika) organizē augsta līmeņa tiešsaistes pasākumu “Agrīnā pirmsskolas izglītība un aprūpe” Eiropā: fokuss uz iekļaušanu un personāla profesionalizāciju”. Pasākumā iepazīstinās ar EK darba grupas jautājumā par agrīnu pirmsskolas izglītību un aprūpi darba rezultātiem.

Pasākuma dalībniekiem demonstrēs darba grupas izveidoto instrumentu kopumu iekļaušanas veicināšanai agrīnajā pirmsskolas izglītībā un aprūpē, kā arī informēs par ziņojumu, kā pieņemt darbā, apmācīt un motivēt labi kvalificētu agrīnās pirmsskolas izglītības un aprūpes personālu.

Pasākumu atklās Inovāciju, zinātnes, kultūras, izglītības un jaunatnes lietu Eiropas komisāre Marija Gabriela (Mariya Gabriel), kura savā prezentācijā stāstīs par darba grupas ziņojumu un iepazīstinās ar projekta rezultātiem un analīzi. Pasākumā piedalīsies Portugāles izglītības valsts sekretārs Žoā Kosta (João Costa) un Īrijas bērnu, vienlīdzības, invaliditātes, integrācijas un jaunatnes ministrs Roderiks O’Gormans (Roderic O’Gorman). Pasākumā uzstāsies arī četras Eiropas organizācijas - Eurochild, the Lifelong Learning Platform, Eurocities and ETUCE.

Pasākums notiks tiešsaistē EK mājaslapā. Reģistrācija nav nepieciešama.