VIAA šogad apstiprinājusi ERASMUS+ projektus vairāk nekā 15 miljonu eiro apmērā

29.12.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2015. gadā ir apstiprinājusi Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projektus skolu, profesionālās, pieaugušo un augstākās izglītības sektorā ar kopējo finansējumu vairāk nekā 15 miljoni eiro.

Lasīt vairāk »

Norisinājās ECVET starptautiskā konference

22.12.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 16. decembrī rīkoja starptautisko konferenci “ECVET (Eiropas kredītsistēma profesionālajai izglītībai) pieredze un izaicinājumi Eiropā un Latvijā”. Konferencē piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts izglītības satura centra, sociālo partneru un profesionālās izglītības iestāžu pārstāvji. 

Lasīt vairāk »

Erasmus+ aktualitātes izglītības politikas veidotājiem

22.12.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kā Erasmus+ Latvijas Nacionālā aģentūra izglītības un mācību jomā sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) kā Nacionālo aģentūru jaunatnes jomā šī gada 11. decembrī organizēja semināru izglītības politikas veidotājiem – Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) amatpersonām un darbiniekiem.

Lasīt vairāk »

Eiropas Komisijas aptauja – prioritātes ES augstākās izglītības modernizācijai

22.12.2015

Eiropas Komisija ir uzsākusi Eiropas Savienības (ES) augstākās izglītības modernizācijas plāna, kas tika publicēts 2011. gadā, aktualizēšanu, lai nodrošinātu, ka ES veiktās aktivitātes augstākās izglītības jomā ir pēc iespējas noderīgākas.

Lasīt vairāk »

Pieejamas Erasmus+ stratēģisko partnerību projektu konkursa pieteikumu veidlapas

18.12.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija ir sagatavojusi Erasmus+ programmas 2016. gada projektu konkursa pamatdarbības Nr.2 (KA2) "Stratēģiskās partnerības" pieteikumu elektroniskās veidlapas.

Lasīt vairāk »

Precizējumi Erasmus+ programmas 2016. gada vadlīnijās

17.12.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra vērš 2016. gada Erasmus+ projektu pieteicēju uzmanību, ka Eiropas Komisija 2015. gada 15. decembrī publicējusi informāciju par precizējumiem Erasmus+ programmas 2016. gada vadlīnijās. 

Lasīt vairāk »

Pasniegtas ES Mūžizglītības programmas projektu kvalitātes balvas “Spārni 2015”

10.12.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 9. decembrī pasniedza Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas projektu kvalitātes balvas „Spārni 2015”. Sešās nominācijās balvas saņēma astoņi ilgtspējīgākie projekti, kuru īstenotāju vidū ir gan skolas un profesionālās izglītības kompetences centrs, gan sabiedriskā organizācija un valsts iestāde.

Lasīt vairāk »

Norisināsies reģionālie Erasmus+ semināri

02.12.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvus reģionālos seminārus par projektu iesniegšanu Erasmus+ programmas 2016. gada konkursā.

Lasīt vairāk »