Dānijā notiks starptautisks Erasmus+ kontaktseminārs par uzņēmējdarbības mācīšanu

08.07.2015

Laikā no 2015. gada 24. līdz 27. novembrim Dānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ starptautisku kontaktsemināru par uzņēmējdarbību "The Challenge of Teaching Entrepreneurship in Education & Training" Kopenhāgenā.

Semināra mērķis ir sniegt iespēju dalībniekiem dalīties pieredzē par uzņēmējdarbības mācīšanu, saprast starpsektoru projektu lielo potenciālu, kā arī attīstīt idejas un atrast partnerus Erasmus+ stratēģisko partnerību projektu pieteikumu sagatavošanai 2016. gada projektu konkursam.


Sīkāka informācija un darba programma pieejama semināra mājaslapā.

Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots. Aicinām pieteikties dalībai seminārā, aizpildot dalībnieka pieteikuma veidlapu. Aizpildītā pieteikuma veidlapa jānosūta uz Valsts izglītības attīstības aģentūru, Vaļņu iela 1, Rīga, LV-1050. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz veidlapās norādīto informāciju. Pieteikšanās termiņš – 2015. gada 31. jūlijs.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275 EUR, un semināra dalības maksa. Dalības maksā ir iekļauta uzturēšanās un ēdināšana kontaktsemināra laikā. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Papildu informācija: VIAA ES Izglītības programmu departamenta Programmu vadības nodaļas vecākā eksperte Laima Jaunsubrēna, tālrunis: 67559501, e-pasts: laima.jaunsubrena@viaa.gov.lv.

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami šeit.  

Kontaktsemināra darba valoda – angļu.