Šogad apstiprināti Erasmus+ projekti par vairāk nekā 27 miljoniem eiro

27.12.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2019. gadā ir apstiprinājusi Erasmus+ programmas projektus skolu, profesionālās, pieaugušo un augstākās izglītības sektorā ar kopējo finansējumu vairāk nekā 27,97 miljoni eiro, kas ir turpat par 5 miljoniem eiro vairāk nekā pērn.

Lasīt vairāk »

Atvērta pieteikšanās semināriem par Erasmus+ projektiem izglītības un mācību jomā

20.12.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina institūciju pārstāvjus, kuri plāno iesniegt Erasmus+ mobilitātes projektu pieteikumus 2020. gadā, pieteikties semināriem, kas notiks janvāra sākumā.

Lasīt vairāk »

Neaizstājama pieredze un iespēja paplašināt redzesloku

18.12.2019

Profesionālās izglītības kompetences centrs (PIKC) Smiltenes tehnikums ir skola, kas ļoti aktīvi  izmanto Erasmus+ piedāvātās iespējas audzēkņiem, skolotājiem un izglītības iestādes absolventiem paplašināt redzesloku un profesionālās zināšanas. Tiklīdz viens projekts ir noslēdzies, savu kārtu jau gaida nākamais. Tomēr bija arī tāds laiks, kad starptautisko projektu vadītāja Inguna Avota priecājās, ja uz ārzemēm aizbrauca pieci jaunieši.

Lasīt vairāk »

Noskaidroti Erasmus+ programmas kvalitātes balvas “Spārni 2019” ieguvēji

12.12.2019

Šodien, 12. decembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas kvalitātes balvu “Spārni 2019”. Par ilgtspējīgu projektu īstenošanu balvas 10 nominācijās saņēma 13 labākie projektu īstenotāji, kuru vidū ir skolas, augstskolas, pašvaldības iestāde, valsts iestāde, nevalstiskā organizācija un privātuzņēmums.

Lasīt vairāk »

Pasniegta Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē

11.12.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) šodien, 11. decembrī, pasniedza Eiropas Atzinības zīmi valodu apguvē, kuru piešķir novatoriskiem valodu mācīšanas un apguves projektiem. Šogad to saņēma Rīgas Raiņa vidusskola un Valsts robežsardzes koledža, savukārt Ludzas novada  Bērnu un jauniešu centram VIAA pasniedza atzinības rakstu.

Lasīt vairāk »

Notiks Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konference

09.12.2019

Trešdien, 11. decembrī, notiks Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konference Erasmus+ kā rīks izglītības iestāžu internacionalizācijai un izglītības kvalitātes paaugstināšanai, kurā piedalīsies ap 200 pašreizējo, bijušo un potenciālo Erasmus+ projektu īstenotāju no visiem izglītības sektoriem.  

Lasīt vairāk »

Ja grib, tad var

04.12.2019

Būt īstajā laikā un vietā un satikt īstos cilvēkus – šie vārdi ir tieši laikā, stāstot par Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas absolventu, konkursa Jaunais automehāniķis 2019” uzvarētāju Ervīnu Marcinkeviču. “Nedomāju, ka būtu kļuvis par to, kas esmu, un sasniegtu to, kas man ir patlaban, ja mācītos citā skolā un pie cita skolotāja,” saka Ervīns.

Lasīt vairāk »

Bagātina un padara krāsaināku skolas dzīvi

29.11.2019

Mālpils novada vidusskola var lepoties ar ilggadēju starptautisko izglītības projektu pieredzi – pirmais tika īstenots jau tālajā 2002. gadā. Labi iesāktajam jāturpinās, tādēļ mācību iestāde mērķtiecīgi gadu no gada izmanto iespēju piedalīties Erasmus+ projektos. 

Lasīt vairāk »