Aglonas novada pedagogi papildina savas zināšanas britu mācību iestādēs

10.07.2019

2018. gadā Aglonas novada dome saņēma apstiprinājumu un ieguva finansējumu iesniegtajam Erasmus+ programmas projektam skolu sektorā „Aglonas novada pedagoģiskā personāla profesionālā pilnveide”. Projekta realizēšana palīdzēja Aglonas novada pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveidošanā, lai uzlabotu mācību procesa kvalitāti novada skolās.

Lasīt vairāk »

Pedagogi apgūst svešvalodas un ievieš Eiropas pieredzi savā skolās

25.04.2019

Divu gadu garumā, no 2017. gada septembra līdz  2018. gada decembrim, Valmieras 2. vidusskola un tās struktūrvienība Vakara (maiņu) vidusskola īstenoja Erasmus+ projektu “More Languages = More Possibilities” ("Vairāk valodu=vairāk iespēju"), kura laikā pedagogi devās 12 dažādās mācību mobilitātēs uz Vāciju, Grieķiju, Itāliju, Maltu un Spāniju.

Lasīt vairāk »

Eiropas Tālmācības vidusskola modernizē tālmācības mācību procesu

21.03.2019

2018. gada augustā noslēdzās Erasmus+ mācību mobilitātes skolu sektorā īstenotais projekts darba ēnošanā „Vēro, mācies, ievies!”. Projektu īstenoja Eiropas Tālmācības vidusskola (ETV) un tajā piedalījās trīs valstu vidējās izglītības iestādes no Bulgārijas, Spānijas un Rumānijas, kas arī piedāvā iespēju iegūt izglītību neklātienes-tālmācības formā. Projekts ilga 12 mēnešus – no 2017. gada 1. septembra līdz 2018. gada 31. augustam. Projekta partneri bija Simeon Radev Bulgārijā, Centro Específico de Educación a Distancia la Comunitat Valenciana (CEEDCV) Spānijā un Colegiul Technic Edmond Nicolau Focsani Rumānijā.

Lasīt vairāk »

Skolotāji pilnveido profesionālās prasmes Eiropā

13.03.2019

2017./2018. mācību gadā Daugavpils tehnikums veiksmīgi īstenoja Erasmus+ programmas skolu sektora projektu „Skolotāju profesionālā pilnveide Eiropā”, kurā piedalījās partneri no Slovēnijas, Itālijas, Horvātijas un Apvienotās Karalistes.

Lasīt vairāk »

Daugavpils 3. vidusskola Erasmus+ projektā ievieš kompetenču pieeju

25.01.2019

Daugavpils 3. vidusskola iepriekšējā mācību gadā īstenoja Erasmus+ mācību mobilitātes projektu “Skolotājs ir mācīšanās kompetenču arhitekts”, kas ir balstīts uz valsts prioritātēm, kuras paredz līdz 2022. gadam ieviest jaunu, uz kompetencēm balstītu vispārējās izglītības saturu. Šajā projektā nozīmīgākais bija pieredzes apmaiņa ar Somijas kolēģiem un viņu pieredzes pārņemšana.

Lasīt vairāk »

Erasmus+ projektā RTRIT izstrādā internacionalizācijas stratēģiju

18.01.2019

2017./2018. mācību gadā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums pirmo reizi piedalījās skolu sektora mobilitātes projektu konkursā ar projektu “Radoša izglītība dzīvei”, kura laikā tehnikums izstrādāja Internacionalizācijas stratēģiju 2016.-2020. gadam, kura strukturē skolas tālākos plānus un attīstības ceļus starptautiskā kontekstā. Realizētais projekts deva iespēju pilnveidoties ne tikai profesionālo mācību kontekstā, bet arī pilnveidot vispārējās izglītības pedagogu sniegumu skolā. 

Lasīt vairāk »

Privātā bērnudārza pārstāvji gūst pieredzi prestižās mācību iestādēs Spānijā

14.01.2019

Privātā pirmsskolas izglītības iestāde BeBelv sadarbībā ar King’s College School, La Moraleja un King’s Infant School, Chamartín laika posmā no 2017. janvāra līdz 2018. gada jūnijam īstenoja Erasmus+ novērošanas mobilitāti. King’s College School ir starptautiska skola, tādēļ mobilitāte norisinājās Spānijā, Madridē, divās no King’s Colege School starptautiskajām skolām. Skolu misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes britu izglītību, kas sniedz skolēniem iedvesmojošu mācību pieredzi.

Lasīt vairāk »