Jelgavas pamatskolas ”Valdeka” pedagogi apgūst metodes iekļaujošas vides veidošanai

04.12.2020

Erasmus pieredze Jelgavas pamatskola Valdeka

Jau otro gadu pēc kārtas Jelgavas pamatskola ”Valdeka”- attīstības centrs veiksmīgi piedalās programmā Erasmus+ un gūst iespēju mobilitātes īstenošanai. Skolas prioritāte ir radīt pozitīvu, atbalstošu un iekļaujošu vidi un nodrošināt pielāgotu mācību procesu izglītojamajiem ar speciālajām vajadzībām.

Lasīt vairāk »

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi pilnveido prasmes mūsdienīgai izglītībai

02.12.2020

Erasmus pieredze Kokneses pamatskola

2018./2019. mācību gads Kokneses pamatskolā – attīstības centrā bija piepildīts ar daudzām aktivitātēm un pasākumiem, jo Erasmus+ konkursam pieteiktais projekts “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai” bija apstiprināts. Skolas pedagogi devās uz Grieķiju, Franciju un Somiju, lai piedalītos kursos, papildinātu zināšanas kvalitatīva mācību procesa organizēšanā un pēc tam ar tām dalītos izglītības iestādē, kā arī izglītojošos pasākumos reģiona pedagogiem un izglītojamo vecākiem.

Lasīt vairāk »

Jēkabpils pilsētas pedagogi iegūst starptautisku pieredzi iekļaujošas izglītības jomā

30.11.2020

Jekabpils pasvaldiba Erasmus pieredze

Ar 2019. gada septembri Jēkabpils Izglītības pārvaldes, Jēkabpils pamatskolas, Jēkabpils 2. vidusskolas, PII Auseklītis un PII Zvaniņš pedagogi, speciālisti un izglītības jomas administratīvie darbinieki iesaistījās Erasmus+ mobilitātes projekta “Iekļaujošas izglītības starptautiskās pieredzes attīstīšana” realizācijā. Projekta laikā pedagogi devās mobilitātē uz Lietuvu, Kipru, Turciju un Portugāli, lai gūtu jaunu pieredzi iekļaujošajā izglītībā.

Lasīt vairāk »

Malnavas koledžas audzēkņi pilnveido profesionālās prasmes

19.11.2020

Malnavas koledža 2019. gadā ir veiksmīgi īstenojuši Erasmus+ projektu, kura laikā audzēkņi devas uz mācību centru Vitalis GmbH Gut-Wehlitz Leipcigā, Vācijā. Mācību programmas “Autotransports” 2. - 4. kursu audzēkņi un iepriekšējā gada koledžas absolvents Liepcigā izgāja četru nedēļu praksi, lai pilnveidotu praktiskās iemaņas. Jauniešus visas četras nedēļas pavadīja un uzraudzīja viens no Malnavas koledžas skolotājiem Arturs Vorkalis.

Lasīt vairāk »

Mūzikas vidusskolas skolotājas dodas uz Portugāli, lai apmainītos mācību metožu pieredzē

17.01.2020

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas (SBDMV) skolotājas Gaļina Zavadska un Ilona Broka no 2019. gada 3. - 9. novembrim devās uz Lisabonu (Portugāle), lai apmeklētu darba vērošanu līdzīgās mūzikas skolās un ar mūziku saistītās iestādēs.

Lasīt vairāk »