Aicinām piedalīties starptautiskā konferencē par ECVET mūžizglītības kontekstā

03.11.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ceturtdien, 2017. gada 30. novembrī, aicina profesionālās un pieaugušo izglītības sektora pārstāvjus, izglītotājus, politikas veidotājus, sociālos partnerus, darba devējus un citus interesentus uz ECVET (Eiropas kredītsistēma profesionālajai izglītībai un mācībām) starptautisko konferenci „ECVET mūžizglītības kontekstā”, kas norisinās Eiropas profesionālo prasmju nedēļas laikā.

Eksperti paplašinās skatījumu uz ECVET un tās pielietošanas veidiem mūžizglītības kontekstā, aplūkojot Eiropas tendences un izaicinājumus. Dalībnieki stāstīs par Eiropas valstu un Latvijas pieredzi ECVET ieviešanā, kā arī vērsīs uzmanību uz aktualitātēm saistošajos dokumentos. Darba grupās plašāk diskutēs par ECVET praksi un izaicinājumiem mūžizglītībā Eiropas kontekstā, kā arī no uzņēmēju un profesionālo izglītības iestāžu perspektīvas.

Konferencē piedalīsies ECVET Sekretariāta un citu Eiropas valstu kolēģi, Latvijas iesaistīto institūciju pārstāvji un ECVET Latvijas nacionālie eksperti.

Pasākumā būs nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā.

Norises vieta:  Radisson Blu Latvija Hotel, Elizabetes ielā 55, Rīga, Latvija
Laiks: 2017. gada 30. novembris no plkst. 9.30 līdz 16.30

Reģistrācija slēgta. Līdz 22. novembrim tiks nosūtīti dalības apstiprinājuma e-pasti.

VIAA kontaktpersona: Antra Meņģele, e-pasts: antra.mengele@viaa.gov.lv

Pasākums notiek Erasmus+ ECVET aktivitātes 2017. gada ietvaros, ko īsteno Erasmus+ Latvijas Nacionālā aģentūra izglītības un mācību jomā – VIAA.

Eiropas profesionālo prasmju nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva padarīt profesionālo izglītību un apmācību (PIA) pievilcīgāku kvalitatīvu prasmju un darbu apguvē. Tajā paredzēti pasākumi Nedēļas dalībvalstīm visā Eiropā - vietējā, reģiona un valsts līmenī. Ieinteresētajām pusēm, kas piedalās Nedēļā, ir iespēja apmainīties ar piemēriem par izcilību PIA jomā.