Turpinās pieteikšanās starptautiskai konferencei par Erasmus+ programmas ietekmi uz tās dalībniekiem

29.03.2018

Laikā no 2018. gada 30. maija līdz 1. jūnijam Lietuvas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) - tematisko konferenci Erasmus+ programme’s impact on individuals in VET and HE  Viļņā, Lietuvā.

Konferences mērķis ir pulcināt kopā Erasmus+ projektu īstenotājus profesionālās izglītības un augstākās izglītības sektorā, lai dalītos pieredzē un diskutētu par Erasmus+ programmas dalībvalstu programmas ietekmes pētījumiem, kā arī programmas ietekmi uz individuālajiem dalībniekiem – augstskolu studentiem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem.

Dalībai seminārā aicinām pieteikties Erasmus+ projektu īstenotājus profesionālās izglītības un augstākās izglītības sektorā. Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots.

Pasākuma programma: ?d=Erasmus_Impact_draft_programme_2018_05_31.pdf

Detalizēta informācija: ?d=TCA_Template_Lithuania.doc

Pasākuma darba valoda: angļu.

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūras lietvedībā, Vaļņu ielā 1, 5. stāvā, Rīgā, LV-1050, iesniedzot to personīgi vai nosūtot pa pastu. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2018. gada 11. aprīlis (t.i. līdz 2018. gada 11. aprīļa plkst. 17:00 pieteikumam jābūt saņemtam VIAA lietvedībā).

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segta konferences dalības maksa, kas ietver uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas, un ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 180,00 EUR. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Kontaktsemināru sadaļā Dokumenti un veidlapas

NB: Aizpildot pieteikuma veidlapu, lūdzam ņemt vērā, ka veidlapā minētais jautājums par nākotnes Erasmus+ projekta ideju neattiecas uz minēto konferenci, un šī veidlapas sadaļa nav jāaizpilda.

Papildu informācija: VIAA ES Izglītības programmu departamenta Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste Jana Meržvinska, tālrunis: 67359078, e-pasts: jana.merzvinska@viaa.gov.lv.