Vēl var pieteikties starptautiskam semināram Vācijā

17.01.2019

Laikā no 2019. gada 10. marta līdz 13. martam Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru profesionālās izglītības iestāžu projektu koordinatoriem un direktoriem "Internacionalizācijas stratēģijas profesionālajā izglītībā"(Internationalisation strategies in VET) Bad Neuenahr-Ahrweiler, Vācijā.

Semināram var pieteikties profesionālās izglītības iestāžu projektu koordinatori un direktori, kas vēlas uzzināt vairāk par izglītības internacionalizācijas stratēģiju un profesionālās izglītības mobilitātes hartas iegūšanu, lai nākotnē iesniegtu Erasmus+ mācību mobilitātes projektus profesionālas izglītības sektorā ar atvieglotiem noteikumiem. Nosacījums, lai pieteiktos dalībai šajā seminārā – no vienas profesionālās izglītības iestādes pieteikuma veidlapas jāiesniedz gan projektu koordinatoram, gan direktoram.

Detalizēta informācija par semināru?d=Programma_TCA_Vacija.pdf

Pasākuma darba valoda – angļu.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots.

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūras lietvedībā, Vaļņu ielā 1, 5. stāvā, Rīgā, LV-1050, iesniedzot to personīgi vai nosūtot pa pastu. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti tikai ar elektroniskajiem parakstiem. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pasākums tiek finansēts 2018. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta ietvaros.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2019. gada 23. janvāris (t.i., līdz 2019. gada 23. janvāra plkst. 17:00 pieteikumam jābūt saņemtam VIAA lietvedībā).

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Kontaktsemināru sadaļā Dokumenti un veidlapas

NB: Aizpildot pieteikuma veidlapu, lūdzam ņemt vērā, ka veidlapā minētais jautājums par nākotnes Erasmus+ projekta ideju neattiecas uz minēto pasākumu, un šī veidlapas sadaļa nav jāaizpilda.

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.


Papildu informācija:

Vineta Straume
VIAA ES Izglītības programmu departamenta 
Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste 
Tālrunis: 67559501
E-pasts: vineta.straume@viaa.gov.lv