Izglītības iestāžu pārstāvjiem iespēja pieteikties Erasmus+ kontaktsemināram Slovākijā

07.06.2019

Laikā no 2019. gada 2. oktobra līdz  4. oktobrim Slovākijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru skolu un augstākās izglītības speciālistiem “Building Partnerships for a Learner-Centred Approach” Bratislavā, Slovākijā.

Kontaktsemināra mērķis ir pulcināt kopā izglītības speciālistus no skolu un augstākās izglītības sektoriem, kurus interesē Erasmus+ stratēģisko partnerību (KA2) projektu izstrāde saistībā kontaktsemināra tēmu, lai vecinātu labās prakses apmaiņu un sadarbību starp skolu un augstākās izglītības sektoriem. Seminārā aicināti piedalīties pamatskolu un vidusskolu pedagogi un direktori, kā arī augstākās izglītības iestāžu pārstāvji.

Detalizēta informācija: ?d=TCA_Erasmus_Slovakija_2019_info.pdf

Pasākuma mājaslapa: salto-et.net/tca/event/144

Pasākuma darba valoda – angļu.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Priekšroka tiks dota to organizāciju pārstāvjiem, kuras līdz šīm nav iesaistījušās Erasmus+ programmas projektos. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kas atrodama šeit, un vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz elektroniskā pasta adresi vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Kontaktsemināru sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Pasākums tiek finansēts 2019. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta ietvaros.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2019. gada 20. jūnijs.

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Papildu informācija:

Vineta Straume
VIAA ES Izglītības programmu departamenta
Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste
e-pasts: vineta.straume@viaa.gov.lv
tālrunis: 67559501