Turpinās pieteikšanās reģionālajiem ECVET semināriem Daugavpilī un Cēsīs

10.10.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2019. gadā aicina ikvienu interesentu piedalīties reģionālajos semināros „Kāpēc ECVET?”, kuros var uzzināt vairāk par ECVET - Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai, kā arī uzdot un noskaidrot sev interesējošos jautājumus.

Šogad jau ir notikuši ECVET semināri Ogrē, Kuldīgā un Rīgā, un pēdējie divi pasākumi šajā 2019. gada reģionālo ECVET semināru ciklā ir plānoti šādās Latvijas pilsētās:

 

    • 17. oktobris – Daugavpils (reģistrēšanās tiešsaistē līdz 14. oktobrim)
    • 4. novembris – Cēsis (reģistrēšanās tiešsaistē līdz 29. oktobrim)

Pasākumu darba kārtības:

Reģionālie ECVET semināri tiek rīkoti Erasmus+ ECVET 2019. gada darba programmas ietvaros, ko īsteno Erasmus+ Latvijas Nacionālā aģentūra izglītības un mācību jomā – VIAA.

ECVET atbalsta un veicina pārrobežu mobilitāti un starptautiskās mūžizglītības iespējas profesionālajā izglītībā. Aktivitātes uzdevums ir sekmēt dalībvalstīs piešķirto kvalifikāciju un/vai mācīšanās rezultātu pārskatāmību, salīdzināmību, pārnesamību un atzīšanu dažādās valstu izglītības sistēmās un dažādos izglītības līmeņos, kā arī Eiropas darba tirgū. Tā veicina vienkāršāku un elastīgāku neformālās un ikdienas izglītības atzīšanu, tostarp darba pieredzes un profesionālās kompetences atzīšanu.

Papildu informācija par reģionālajiem ECVET semināriem šeit