Septiņi projekti saņem ES Mūžizglītības programmas projektu kvalitātes balvu „Spārni 2011”

12.12.2011

Septiņi projekti piektdien, 9.decembrī, svinīgā ceremonijā saņēma Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas kvalitātes balvu „Spārni 2011”. Veiksmīgākos projektus īstenoja izglītības iestādes, pašvaldības, biedrības un uzņēmumi.

Lasīt vairāk »

Pasniegs ES Mūžizglītības programmas projektu kvalitātes balvu „Spārni 2011”

09.12.2011

Šodien, 9.decembrī, pulksten 17:00 Spīķeru koncertzālē svinīgā ceremonijā izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās pasniegs Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas kvalitātes balvu „Spārni 2011” veiksmīgākajiem projektiem.

Lasīt vairāk »

Latvijas projektu īstenotāji piedalīsies izglītības izstādē "Expro" Tallinā

30.11.2011

Šī gada 1.-3.decembrī Tallinā norisināsies ”Expro” - ikgadējā Baltijas valstu Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības un Nordplus programmu projektu rezultātu izstāde un semināri, kuros piedalīsies astoņi projekti no Latvijas.

Lasīt vairāk »

Reorganizēs ES Mūžizglītības programmu

25.11.2011

No 2014.gada septiņas pašreizējās Eiropas Savienības (ES) un starptautiskās izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmas, tai skaitā Mūžizglītības programmu, aizstās viena – „Erasmus visiem”. Tas uzlabos efektivitāti, vienkāršos pieteikšanos projektu konkursiem un samazinās programmu dublēšanos un fragmentāciju.

Lasīt vairāk »

VIAA rīko semināru par Erasmus intensīvajiem valodu kursiem

11.11.2011

Šī gada 30.novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko semināru par projektu pieteikumu sagatavošanu dalībai Erasmus intensīvajos valodu kursos (EILC) (projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2012.gada 3. februāris).

Lasīt vairāk »

VIAA aicina uz semināru par Brīvprātīgā darba izaicinājumiem un iespējām ES Mūžizglītības un „Jaunatne darbībā” programmās

07.11.2011

Šī gada 24. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru (JSPA) rīko semināru par Brīvprātīgā darba izaicinājumiem un iespējām ES Mūžizglītības un „Jaunatne darbībā” programmās.

Lasīt vairāk »

Piecas Latvijas augstskolas saņem prestižas Eiropas atzinības zīmes

02.11.2011

Eiropas Komisija (EK) Latvijas Lauksaimniecības Universitātei, Daugavpils Universitātei, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijai, Banku augstskolai un Transporta un sakaru institūtam piešķir prestižās Eiropas Kredītpunktu pārneses sistēmas un Diploma pielikuma atzinības zīmes.

Lasīt vairāk »

VIAA aicina augstākās izglītības iestādes atbalstīt 2011.gada pētījumu par studentu mobilitāti un nodarbinātību

01.11.2011

Erasmus studentu asociācija (ESN) ir uzsākusi ikgadējo aptauju „Mobilitāte, nodarbinātība un pievienotā vērtība”, kuras galvenais mērķis ir noskaidrot, vai studenti, kuri piedalās kādā no studentu apmaiņas programmām (piemēram, Erasmus) studiju laikā, vēlāk kļūst par mobiliem darba tirgus dalībniekiem. Ar šīs aptaujas palīdzību ESN pēta arī studentu mobilitātes ietekmi uz vidi, kā arī mobilitātes dalībnieku apmierinātību ar dažādām studentu organizācijām.

Lasīt vairāk »