VIAA rīko konsultāciju dienu Grundtvig aktivitātēm "Profesionālā pilnveide" un "Vizītes un apmaiņas"

30.12.2011

2012.gada 4.janvārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko konsultāciju dienu projektu pieteikumu rakstītājiem Grundtvig programmas aktivitātēs "Profesionālā pilnveide" un "Vizītes un apmaiņas".

Lasīt vairāk »

Septiņi projekti saņem ES Mūžizglītības programmas projektu kvalitātes balvu „Spārni 2011”

12.12.2011

Septiņi projekti piektdien, 9.decembrī, svinīgā ceremonijā saņēma Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas kvalitātes balvu „Spārni 2011”. Veiksmīgākos projektus īstenoja izglītības iestādes, pašvaldības, biedrības un uzņēmumi.

Lasīt vairāk »

Pasniegs ES Mūžizglītības programmas projektu kvalitātes balvu „Spārni 2011”

09.12.2011

Šodien, 9.decembrī, pulksten 17:00 Spīķeru koncertzālē svinīgā ceremonijā izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās pasniegs Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas kvalitātes balvu „Spārni 2011” veiksmīgākajiem projektiem.

Lasīt vairāk »

Latvijas projektu īstenotāji piedalīsies izglītības izstādē "Expro" Tallinā

30.11.2011

Šī gada 1.-3.decembrī Tallinā norisināsies ”Expro” - ikgadējā Baltijas valstu Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības un Nordplus programmu projektu rezultātu izstāde un semināri, kuros piedalīsies astoņi projekti no Latvijas.

Lasīt vairāk »

Reorganizēs ES Mūžizglītības programmu

25.11.2011

No 2014.gada septiņas pašreizējās Eiropas Savienības (ES) un starptautiskās izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmas, tai skaitā Mūžizglītības programmu, aizstās viena – „Erasmus visiem”. Tas uzlabos efektivitāti, vienkāršos pieteikšanos projektu konkursiem un samazinās programmu dublēšanos un fragmentāciju.

Lasīt vairāk »

VIAA rīko informatīvu semināru par pieteikuma konkursu Mūžizglītības programmas Grundtvig apakšprogrammā 2012.gadā

16.11.2011

Šī gada 6.decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvo semināru par Grundtvig apakšprogrammas 2012.gada konkursu. Seminārā aicināti piedalīties potenciālie projektu iesniedzēji.

Lasīt vairāk »

VIAA rīko semināru Comenius un Grundtvig profesionālās pilnveides 2011.gada 3.kārtas stipendiātiem

14.11.2011

Šī gada 25.novembrī Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvo un uzraudzības semināru Comenius pedagoģiskā personāla profesionālās pilnveides un Grundtvig pieaugušo izglītības personāla profesionālās pilnveides 2011.gada konkursa 3.kārtas stipendiātiem.

Lasīt vairāk »

Eiropas Komisija aicina piedalīties aptaujā par pieaugušo izglītību

14.11.2011

Eiropas Komisijas Izglītības un Kultūras ģenerāldirektorāts plāno izveidot jaunu Eiropas Pieaugušo izglītības platformu (EPALE). Tās mērķis ir palīdzēt pieaugušo izglītības piedāvātājiem Eiropā, izveidojot efektīvu interaktīvu elektronisko forumu. Tā būs viegli pieejams visām organizācijām un personām, kas darbojas pieaugušo izglītības jomā.

Lasīt vairāk »