Jauniešiem turpinās pieteikšanās bezmaksas mācībām

21.09.2020

Septembrī un oktobrī jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba un ieguvuši pamata vai vidējo izglītību, turpinās pieteikšanās bezmaksas mācībām Jauniešu garantijā. Pieteikties mācībām var, iesniedzot pieteikumu kādā no 13 profesionālās izglītības iestādēm.

Lasīt vairāk »

Nestrādājoši jaunieši var pieteikties mācībām Jauniešu garantijā

27.08.2020

Jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba un ieguvuši pamata vai vidējo izglītību, varēs pieteikties bezmaksas mācībām, iesniedzot pieteikumu kādā no 11 profesionālās izglītības iestādēm.

Lasīt vairāk »

Rudenī plānotas papildu Jauniešu garantijas mācības

24.07.2020

Programmā Jauniešu garantija rudenī plānots uzņemt izglītojamos profesionālās pilnveides programmās digitālo, uzņēmējdarbības vai profesionālās ievirzes svešvalodu prasmju pilnveidei. Mācībām 13 izglītības iestādēs visā Latvijā varēs pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību, nemācās un nestrādā.

Lasīt vairāk »

Projekta Jauniešu garantija izglītojamie mācās attālināti

01.04.2020

Ņemot vērā valdības izsludināto ārkārtas situāciju visā valsts teritorijā un noteiktos ierobežojumus un aizliegumus, lai mazinātu Covid-19 vīrusa izplatību, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) norādījumus visās izglītības iestādēs no šī gada 13. marta mācību procesu organizēt attālināti, VIAA īstenotā projektā Jauniešu garantija iesaistītajiem izglītojamiem mācību process tiek organizēts attālināti. 

Lasīt vairāk »