Ar Jauniešu garantiju savā vietā

22.02.2018

Sintija Jaņķevica no Rojas savu karjeras ceļu sāka, kad pārcēlās uz Jūrmalu, lai apgūtu savu pirmo profesiju. Toreiz Sintija vēl nebija pārliecināta, vai tas ir īstais aicinājums, bet sev tīkamāku nodarbošanos un skaidrību par tālāko izglītības ceļu  ieguva ar laiku, kad izmantoja bezdarbnieces priekšrocības un vēlāk nonāca programmā Jauniešu garantija.

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju uz starptautiskās skatuves

19.12.2017

Elīnai Skrindževskai ir tikai 22 gadi, bet jau divas profesijas un vērtīga starptautiskā pieredze, pārstāvot Latviju pasaules mērogā. Vispirms viņa Jelgavas Amatu vidusskolā četru gadu garumā ieguva tērpu stila speciālista profesiju, bet pirms pāris mēnešiem vēlreiz absolvēja skolu, pusotra gada laikā kļūstot par apģērbu modelēšanas un konstruēšanas speciālisti programmā Jauniešu garantija.

Lasīt vairāk »

Jūrā un kustībā - īstajā profesijā ar Jauniešu garantiju

07.09.2017

Liepājnieks Stepans Sotskovs (27) savā dzīvē jau bija izmēģinājis dažādus darbus gan Latvijā, gan ārpus tās, kad pagājušajā vasarā nosprauda skaidru mērķi - atrast savai personībai piemērotu profesiju, kurā visu dienu nav jāsēž birojā un var būt kustībā un saskarē ar cilvēkiem.

Lasīt vairāk »

Piepildījusi bērnības sapni ar Jauniešu garantiju

25.08.2017

Linda Mullere (25) no Ogres novada par frizieri vēlējās kļūt jau bērnībā, bet skolas vecumā apkārtējie mudināja izvēlēties nopietnāku profesiju. Sapnis par friziera darbu tika nolikts malā, un pēc 9. klases Linda izmācījās par ēdināšanas pakalpojumu speciālistu Bulduros. Deviņus gadus vēlāk īstā profesija tomēr vēlreiz atgādināja par sevi un Linda vairs nešaubījās. 

Lasīt vairāk »

Gada laikā kļūst par konditoru ar Jauniešu garantiju

28.07.2017

Atrast savu īsto profesiju var arī ar ceturto mēģinājumu, liecina jaunieša Vladislava Voitāna (23 gadi) pieredze, kurš kļuva par konditoru Rēzeknes tehnikumā programmā Jauniešu garantija pēc tam, kad trīs reizes jau bija mēģinājis iegūt augstāko izglītību. Puisis no Latgales profesiju un darbu ieguva gada laikā un ar prieku strādā Āgenskalna kafejnīcā “Kairi”, Rīgā.

Lasīt vairāk »

Jauniešu garantija - durvis uz darba tirgu

14.02.2017

Stefānija Broliša (23) šobrīd strādā savā dzimtajā pilsētā Rēzeknē un iegūst otru augstāko izglītību, taču pa vidu starp abām studijām viņas ceļš aizveda uz profesionālās izglītības iestādi un programmu Jauniešu garantija, kas pavēra durvis uz darba tirgu un profesiju, kurā Stefānijai ir lieli mērķi. 

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju ceļā uz ģimenes uzņēmumu

03.02.2017

Jelgavniecei Annai Pinkauskai ir tikai 23 gadi, bet jau divas profesijas, kas ļauj nopelnīt un, kā atzīst viņa pati, padarīt savus klientus laimīgākus un skaistākus. Viņa ir friziere un vizāžiste. Anna turpina mērķtiecīgi īstenot savus sapņus un ir ceļā uz trešo profesiju - mācās par grāmatvedi, lai liktu lietā gan savas, gan vīra prasmes, veidojot ģimenes uzņēmumu. 

Lasīt vairāk »

Ar Jauniešu garantiju ielecu pēdējā vilcienā

27.01.2017

Kad liepājniecei Sandrai Plostniecei apritēja 29 gadi, viņai jau bija septiņu gadu darba pieredze starptautiskā apdrošināšanas kompānijā un maģistra grāds vadības zinībās. Par spīti labam darbam un izglītībai, viņa jutās sevi izsmēlusi, strādājot birojā, un no tā aizgāja.

Lasīt vairāk »